بهروز افخمی به اصغر فرهادی حسادت می‌کند؟

روزنامه شهروند نوشت: بهروز افخمی که در سال‌های اخیر بیش از آنکه با فیلم‌هایی که ساخته به ‌یاد آید، با سخنان جنجالی و حاشیه‌سازش به ‌خاطر آورده می‌شود.

بهروز افخمی که در سال‌های اخیر بیش از آنکه با فیلم‌هایی که ساخته به ‌یاد آید، با سخنان جنجالی و حاشیه‌سازش به ‌خاطر آورده می‌شود؛ در برنامه «جهان‌آرا» از آخرین ساخته اصغر فرهادی سخن گفت. این فیلمساز در این گفت‌وگو گفت که «قهرمان» را ندیده؛ اما با این حال این فیلم و دنیای اصغر فرهادی را قضاوت کرد و گفت که «آثار فرهادی تکراری شده و یک داستان را دائما روایت می‌کند.»

اینجا بیشتر بخوانید: بهروز افخمی: حوصله و وقتِ دیدنِ فیلم‌های فرهادی را ندارم

افخمی همچنین گفت که «فرهادی همیشه سعی کرده همه طرفین را داشته باشد و هیچ کس را با خود دشمن نکند -درست برعکس من- که دنبال دشمن می‌گردم و می‌خواهم آنقدر صریح باشم که هر کس می‌خواهد با من دشمن شود، تکلیفش را روشن کند»…

خوابیدن وسط لحاف

افخمی درباره نامه تند اخیر فرهادی هم می‌گوید که با خواندن نامه فرهادی با عنوان «از شما بیزارم» فهمیده که او در وضعیت سختی گیر کرده است: «فرهادی همیشه آدم سیاستمداری بوده و سعی می‌کرده همه طرفین را داشته باشد. اما دیگر نمی‌تواند وسط بماند، چون در همه جای دنیا لیبرالیسم به بن‌بست رسیده و دیگر باید تکلیف را روشن کرد که یا این طرف یا آن طرف. اینکه با وجود انتخاب بایدن باز مردم می‌روند دور ترامپ یعنی دیگر نمی‌شود وسط لحاف خوابید.»

صحبت‌های بهروز افخمی در تلویزیون یک بار دیگر در فضای مجازی جنجالی شده است. شمار زیادی از کاربران فضای مجازی آنها را به «حسادت بهروز افخمی نسبت به اصغر فرهادی» تعبیر کرده‌اند.

۵۸۵۸

کد خبر 1576069

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
  0 0
  امیدوارم منظور آقای افخمی از،، اینطرف،، در عبارت ،یا این طرف یا اون طرف ، طرف خودش نباشد چون بوی ماندگی و فرسودگی بعلاوه حسادت و تنگ نظری در طرف ایشان مشام آدم را شدیداً می آزارد
 • ارمان IR ۱۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
  3 3
  اتفاقا فرهادی منظورش به تو هم بوده ببزار هست ازت نون به نرخ روز خور
 • IR ۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
  1 4
  کپی کاری فرهادی رو شد زد به سیم آخر
  • حسین IR ۱۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
   0 0
   اهان ! یعنی کپی کاری فرهادی رو جشنواره های کن و اسکار که حرفه‌ ای هستن نفهمیدن، بعد شما خود مهم پندارها فهمیدید ؟ واقعا حیف هستیا یه موقع فرار مغزها نکنی!