مشاوری که عکس و روزمه‌ای از او در دست نیست/ مریم رضایی کیست؟

سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه ابوالفضل همراه را به سمت ریاست فرهنگسرای نیاوران و  مریم رضایی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد. این در حالی است که از مشاورِ او عکس و رزومه‌ای در دست نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی ابوالفضل همراه را به سمت ریاست فرهنگسرای نیاوران منصوب کرد.

شالویی در حکم همراه چنین نوشته است:

«با عنایت به تجربه پربار هنری، سوابق ارزشمند مدیریتی و شناختی که از حُسن همراهی و همکاری صمیمانه جنابعالی با جامعه هنری سراغ دارم، به موجب این حکم به عنوان مشاور اینجانب و رییس فرهنگسرای نیاوران منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند قادر متعال ضمن بهره‌گیری از نیروی انسانی کاردان و تجارب هنرمندان ارجمند، امکانات و منابع در اختیار را در جهت برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند به منظور انجام وظایف محوله، به‌ویژه برنامه‌های بین‌المللی در حوزه‌های متنوع هنری برای معرفی هنر اصیل ایرانی‌اسلامی به کار گیرید.» 

مشاوری که عکس و روزمه‌ای از او در دست نیست/ مریم رضایی کیست؟

ابوالفضل همراه متولد ۱۳۵۵ و فارغ‌التحصیل رشته نمایش از دانشکده هنرهای زیبا در زمینه بازیگری، کارگردانی و نویسندگی تئاتر، سینما و تلویزیون فعالیت دارد. ریاست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و برگزاری و داوری جشنواره‌های فرهنگی، هنری تئاتر، فیلم، رسانه‌های دیجیتال و نشریات از جمله سوابق همراه است. 

سرپرست معاونت امور هنری همچنین در حکمی مریم رضایی را  به عنوان مشاور معاونت هنری منصوب کرد. 

شالویی در حکم رضایی که براساس اعلام روابط عمومی عکس و رزومه‌ای از او در دست نیست، چنین نوشته است: «نظر به تعهد و شایستگی که از آن برخوردارید و با عنایت به اهمیت حوزه مشاوره و نقش آن در پیشبرد امور محوله، سرکار عالی را به عنوان «مشاور معاونت امور هنری» منصوب می‌نمایم. امیدوارم با همفکری و همراهی سایر همکاران در پرتو الطاف خداوند بزرگ قرین توفیق و تایید باشید.» 

۵۸۲۵۹

کد خبر 1576128

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =