شاعر فوتبال دوباره راهی زندان می شود

ستاره سابق برزیل حالا مدت کمی فرصت دارد تا از به زندان افتادن مجدد خود جلوگیری کند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رونالدینیو ستاره سابق فوتبال جهان ممکن است دوباره راهی زندان شود. رسانه های برزیلی نوشته اند که  او فقط تا روز ۱۰ آذر فرصت دارد تا نفقه نامزد سابق خود را پرداخت یا وضعیت آن را مشخص کند.

از حدود یک ماه پیش ماموران و ضابطان قضایی بارها برای پیدا کردن رونالدو تلاش کردند که بی ثمر بوده و حالا به او اخطاریه داده‌ شده که تکلیف این ماجرا را روشن کند.

اگر رونالدینیو به نامزد سابق خود، پریسیلا کوئلیو، که در سال ۲۰۱۸ با او زندگی می کرد و البته در همان زمان نیز یک رابطه عاشقانه دیگر با زنی به اسم بئاتریز سوسا داشت، نفقه پرداخت کند داراهایی های او توقیف و خودش هم دستگیر خواهد شد.

سایت گلوبو در این مورد به نقل از وکیل خانم کوئلیو نوشته که رونالدینیو حق اعتراض به این حکم را ندارد چون پیش از این در مورود پرداخت ماهانه ۱۷۷۰۰ دلار به عنوان نفقه موافقت کرده بود و رونالدو باید آن را بپردازد.

 گفته می شود این زوج که بعد از ۶ سال در سال ۲۰۱۹ از هم جدا شدند مدتی به صورت ازدواج غیررسمی با یکدیگر زندگی مجدد داشته اند. وکیل پریسیلا کوئلیو گفت: «رونالدینیو اگر بخواهد این حکم را عوض کند باید پروسه های قانونی پیچیده ای را طی کند. الان او چاره ای جز این ندارد که پول نفقه را پرداخت کند.»

مکان زندگی رونالدینیو تا مدتها نامشخص بود تا اینکه به ضابطان قضایی خبر رسید که او در منطقه ای به نام بارا دا تیژوکا در ریودوؤانیرو در یک آپارتمان زندگی می کند.

گفته می شود ستاره ۴۱ ساله برزیلی در حال حاضر در قطر فعالیت تجاری دارد، هرچند که این پرونده جدید ممکن است مشکلاتی جدی را برای او به همراه داشته باشد.

در ماه مارس سال ۲۰۲۰ رونالدینیو به اتهام استفاده از پاسپورت جعلی برای ورد به کشور پاراگوئه به همراه برادر و مدیربرنامه اش روبرتو دی اسیس دستگیر شدند و به پنج سال زندان در مجموع محکوم شدند.

رونالدینیو مدتی را در زندان در پاراگوئه گذراند و حتی جشن تولد ۴۰ سالگی خود را در زندان گرفت تا اینکه قاضی دادگاه با جریمه ۹۰ هزار دلاری حکم به آزادی او داد.

در آن زمان و قبل از زندانی شدن رونالدیینیو، قرار بود او پستی در باشگاه بارسلونا بگیرد که این موضوع منتفی شد.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1576266

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =