اقدام خیرخواهانه مهدی طارمی پیش از بازی حساس با لیورپول

خبر ورزشی نوشت: مهدی طارمی از جمله بازیکنان نیکوکار و خیر فوتبال ایران است که در شهر خودش بوشهر اقدامات انسان‌دوستانه زیادی انجام می‌دهد.

ستاره تیم پورتو معمولا از طریق خانواده و دوستان نزدیک خودش تا جایی که امکان دارد به همشهریان بی بضاعت یا دارای مشکل کمک می‌کند.

به طور مثال می‌توان به پرداخت هزینه سنگین بیمارستان یک نان آور خانواده در روز بازی با چلسی در دوره گذشته لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد. روزی که مهدی طارمی با یک ضربه قیچی برگردان تماشایی، زیباترین گل لیگ قهرمانان اروپا را در روز حذف تیمش به ثمر رساند و...

خبر رسیده مهدی طارمی پیش از دیدار امشب پورتو مقابل لیورپول که بسیار سرنوشت ساز است نیز اقدام خیرخواهانه دیگری انجام داده که جای تقدیر دارد.

البته ستاره پورتو هرگز دوست ندارد این کارهای نیکوکارانه اش رسانه ای شود اما شنیدیم جهیزیه دختر یک خانواده بی بضاعت بوشهری را متقبل شده است. حتی طارمی این خانواده را هم نمی‌شناسد اما وقتی از مشکل آنها با خبر شد تصمیم گرفت از طریق یکی از دوستانش به کمک همشهری خودش بشتابد.

باز هم یادآوری می‌کنیم مهدی طارمی راضی نیست این اقدامات خیرخواهانه اش رسانه ای شود اما تبلیغ یا ترویج کارهای نیکوکارانه آن هم توسط افراد مشهور می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر مردم داشته و ما هم وظیفه خود می‌دانیم در این راستا گام برداریم.

بیشتر بخوانید: چهره جنجالی استقلال رئیس هیات مدیره نساجی شد

253 251

کد خبر 1576388

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =