جنجال جدید در باشگاه‌ یوونتوس؛ ورود پلیس برای یافتن سرنخ‌هایی از کلاهبرداری!

دنیای ورزش تورنتو نوشت: پرافتخارترین باشگاه فوتبال ایتالیا به دلیل متهم شدن به کلاهبرداری، زیر ذره‌بین بازرسان این کشور قرار گرفته است.

دادستانی شهر تورین از آغاز یک‌سری تحقیقات در دفاتر مرکزی باشگاه‌ یوونتوس در شهرهای تورین و میلان برای رسیدگی به تخلفات احتمالی این باشگاه خبر داد. گویا وجود برخی موارد مشکوک در برخی از نقل و انتقالات این باشگاه سبب شده است که آنها به کلاهبردای متهم شوند.

طبق بیانیه منتشر شده توسط دادستانی تورین، مأموران پلیس اقتصادی ایتالیا با ورود به دفاتر باشگاه یوونتوس در در شهرهای تورین و میلان، یکسری  مدارک مربوط به تراز مالی این باشگاه در فاصله سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ را ضبط کرده تا آنها را برای یافتن سرنخ‌های احتمالی درباره کلاهبرداری، ارائه اطلاعات غلط از سوی شرکت‌های وابسته یا فاکتورهای ساختگی برای تراکنش‌های مالی که وجود نداشته‌اند، مورد بررسی قرار دهند.  

در همین حال نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا نوشته است که در خصوص پرونده‌ای که برای رسیدگی به تخلف احتمالی باشگاه یوونتوس به جریان افتاده، ۶ مظنون وجود دارد که شامل رئیس باشگاه آندره‌آ آنیلی، نایب رئیس باشگاه پاول ندود و فابیو پاراتیچی مدیرورزشی سابق باشگاه (او اکنون مدیرورزشی باشگاه تاتنهام است) می‌شود.

به نوشته این روزنامه، رقمی که یوونتوس به سندسازی برای آن متهم شده، ۵۰ میلیون یورو است و یکی از مهمترین بخش‌های مرتبط با آن موضوع معامله میان دو باشگاه یوونتوس و بارسلونا برای معاوضه میرالم پیانیچ و آرتور ملو در تابستان سال ۲۰۲۰ است.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1577015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =