از سرگیری کلاس‌های حضوری دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان

دکتر رضا نقدی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان گفت:کلاس‌های کارگاهی و آزمایشگاهی این دانشگاه پس از همه گیری ویروس کرونا با اولویت دانشجویان بومی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، رضا نقدی با اشاره به این که ۶۰ درصد دروس دانشگاه فنی و حرفه ای کارگاهی و آزمایشگاهی و فقط ۴۰ درصد دروس تئوری است، افزود: کلاس‌های تئوری همچنان به صورت آنلاین و"برخط" در سامانه سمیاد خواهد بود.

وی افزود : کلاس‌های تخصصی عملی و کارگاهی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان با اولویت دانشجویان بومی به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و شرط حضور دانشجویان و استادان در کلاس ها ، تزریق دو "دُز" واکسن کرونا و همراه داشتن کارت واکسیناسیون است.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با اشاره به این که تمامی سطوح فیزیکی دانشگاه فنی و حرفه ای استان به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ضدعفونی و گندزدایی می شود، گفت : دانشجویان بدون دلهره در کلاس های عملی خود حاضر شوند. 

ایشان در ادامه افزودند : بر اساس اساسنامه دانشگاه فنی و حرفه ای، از اولویت های این دانشگاه افزایش مهارت دانشجویان و دانش آموختگان از طریق ارتقای کیفیت آموزش‌های دروس عملی است. 

وی بیان داشت : ارائه آموزش دروس عملی کارگاهی و آزمایشگاهی از طریق آموزش‌های حضوری با رعایت مصوبات ستادهای استانی مدیریت ویروس کرونا و مفاد دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می شود. 

شایان ذکر است دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان به عنوان تنها دانشگاه دولتی مهارتی در استان با ۴ دانشکده و ۴ هزار دانشجو در شهرستان‌های سمنان، شاهرود و امیرآباد دامغان رسالت و ماموریت خود را که همانا تربیت تکنسین مهارتی است را دنبال می‌کند. 

46

کد خبر 1577387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =