انتقاد شدید نماینده اهواز به وزیر کشور: هنوز مصوبات استانی را اجرا نکرده اید

فارس نوشت: نماینده مردم اهواز در مجلس گفت که میزان سرقت در استان خوزستان افزایش یافته پس کار دستگاه‌های وزارت کشور در این خصوص چیست؟

مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس  طی تذکر شفاهی به وزیر کشور در صحن علنی مجلس اظهار داشت: وزیر کشور بعد از جلسات سیاسی خود به مشکلات مردم و اجرای قوانین بر زمین مانده نیز توجه کنند!

وی افزود: میزان سرقت در استان خوزستان افزایش یافته پس کار دستگاه‌های وزارت کشور در این خصوص چیست؟ علیرغم اینکه مجمع نمایندگان با وزیر جلسه داشته و معاون وزیر نیز به این استان سفر کرده است. همچنین هنوز منتظر اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان های خوزستان و سیستان و بلوچستان هستیم.

عضو هیات رئیسه مجلس در تذکری دیگری نیز خطاب به آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور گفت: متاسفانه به اجرای قوانین خاص مثل حمایت از معلولان در حوزه استخدام و همسان سازی توجه نمی شود همچنین باید به مشکلات جدی حوزه جانبازان و ایثارگران و تبدیل وضعیت آن ها که 9 ماه از تصویب این قانون نیز گذشته رسیدگی شود.

نماینده اهواز: میزان سرقت در استان خوزستان افزایش یافته است

نماینده مردم اهواز در مجلس در ادامه با اشاره به تشکیل صندوق خسارت های ساختمانی بعد از 14 سال توسط مجلس، که قرار بود دولت قدر السهم خود را به میزان 50 میلیون تومان برای هر خانه در آن اختصاص دهد، اظهار داشت: همچنین لازم است وزارت کشور به موضوع طرح ساماندهی نیروهای شهرداری نیز توجه کند.

این عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان ادامه داد: ریاست دانشگاه آزاد اسلامی باید به وضعیت معیشت پرسنل خود رسیدگی کرده و با توجه به جایگاهی که این دانشگاه در سطح کشور دارد، باید به حقوق و دستمزد پایین کارمندان آن رسیدگی شود.

وی در پایان هفته بسیج و روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت و از رئیس جمهور برای لغو منع ترددهای شبانه تشکر کرد.

23217

کد خبر 1577462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =