تغییرات اساسی و مدیریتی در منطقه آزاد کیش

تغییر پست های حساس و معاونین کلیدی جزیره از رهاورد امروز سفر سعید محمد به کیش بود ، تغییراتی زیربنایی و بسیار تاثیر گذار که میتوان از آن بعنوان یک خانه تکانی اساسی در سازمان منطقه آزاد کیش برای دستیابی به اهداف و ماموریت های این سازمان نام برد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش، ، هرچند که تغییر وتحول در دستگاههای اجرایی و سازمانها معمولا در راستای افزایش بهره وری و کارآمدی دستگاه یک اصل پذیرفته شده در تمامی نظامهای مدیریتی جهان است ،بدین معنا که با تغییر مدیران و شیوه های مدیریتی بنوعی ،خون تازه در رگهای مدیریت جاری شده وکارکردهای دستگاه و خروجی آنها را دچار دگرگونی می کند.

در جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش که با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد ومحمدرضا نوایی لواسانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد طی احکامی سعید پورزادی به عنوان معاون عمرانی و زیربنایی ، حسین شمسیان به عنوان معاون فرهنگی اجتماعی و احمد رجب پور به عنوان معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شدند.

لازم به ذکر است که سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد نیز که برای حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی به جزیره کیش سفر کرده است در جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش نیز حضور پیدا کرد .

48

کد خبر 1577761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =