رونمایی از کتاب "تجزیه و تحلیل حوادث شبکه برق استان سمنان"

با حضور مدیرعامل ، معاونین ، مدیران و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان از کتاب "تجزیه و تحلیل حوادث شبکه برق استان سمنان " رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان این کتاب حاصل تلاش آقایان غلامرضا اساسه ، یاسر محمودیان، اصغر چیتگران، امیر علامه، امیر مرادیفر، و خانم فهیمه طاهریان از کارکنان معاونت بهره برداری شرکت میباشد که با حمایت شرکت برق منطقهای سمنان به چاپ رسیده است.

مهندس یاسر محمودیان، کارشناس رلیاژ شرکت برق منطقهای سمنان و یکی از مولفین این کتاب، هدف از تالیف کتاب "تجزیه و تحلیل حوادث شبکه برق استان سمنان" را مستند سازی تجربیات و درس آموختههای ارزشمند کمیته تحلیل حوادث معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای سمنان و ثبت تلاش های همکاران این کمیته دانست و گفت: پس از برگزاری جلسات مستمر، تعدادی از حوادث چند سال اخیر توسط مولفین انتخاب، تحلیل مجدد و بازنویسی شد و پس از معرفی اصول و روشهای تجزیه و تحلیل حوادث شبکه برق، در قالب کتاب تنظیم گردید. 

کتاب مذکور که با تصحیح و مقدمه آقای دکتر صنایع پسند، از اساتید بنام دانشگاه تهران، به نگارش درآمده ، می تواند مورد استفاده اساتید دانشگاه، دانشجویان و همچنین اهالی صنعت برق قرار گیرد.

گفتنی است کتاب تجزیه و تحلیل حوادث شبکه برق استان سمنان در ۵ فصل و ۱۱۵ صفحه تنظیم گردیده و شامل موضوعاتی چون: روشهای تجزیه و تحلیل حوادث، اصول تحلیل حوادث و تحلیل چند نمونه از حوادث منتخب برق منطقهای سمنان می باشد.

48

کد خبر 1577811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =