حضور دستگاه قضایی و سپاه در عرصه‌های مختلف امیدآفرین است

دادستان قزوین گفت: حضور دستگاه قضایی و سپاه در عرصه‌های مختلف برای جامعه امیدآفرین بوده و دستاوردهای گران‌باری حاصل شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمد قاسمی، دادستان قزوین در دیدار با سردار رفیعی آتانی، فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین که به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج انجام شد، ضمن تبریک به مناسبت این هفته گفت: طی سال‌های اخیر ارتباط دستگاه قضایی و مجموعه سپاه و بسیج در عرصه های مختلف بخصوص اجرای طرح های پیشگیرانه در حوزه آسیب های اجتماعی، حمایت از تولید و صنعت و... گسترش یافته و بی تردید همکاری و ارتباط این دو نهاد در برون‌رفت و گره‌گشایی از مشکلات بسیار اثرگذار است.

وی افزود: بحمدالله همکاری و هم‌افزایی راهگشایی بین دستگاه قضایی و سپاه و بسیج شکل گرفته و قطعاً بخشی از این ارتباط به دلیل شرایط حاکم بر کشور از حیث جنگ اقتصادی دشمن است و همکاری و ورود این دو نهاد در عرصه های مختلف برای جامعه امیدآفرین بوده و دستاوردهای گران‌باری حاصل شده است.

دادستان مرکز استان در ادامه بیان کرد: هدف دشمن ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت است و به همین خاطر جنگ اقتصادی را علیه نظام آغاز کرده و معیشت مردم را مورد هدف قرار داده است و قطعاً این برحه از زمان برای کشور بسیار حساس است و باید همه تلاش ها و اقدامات در راستای خنثی کردن توطئه های دشمن باشد و در این خصوص تلاش های خوبی شده و باید تداوم یابد.  

این مقام قضایی استان همچنین تصریح کرد: دستگاه قضایی مستقیماً در حوزه مسائل اقتصادی وظیفه‌ای ندارد، اما انتظار مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) حضور تمامی دستگاه ها ونهادها در میدان مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن است و دستگاه قضایی نیز در لبیک به فرمان معظم‌له در این عرصه ورود کرده و بسیار راهگشا نیز بوده است و بسیار از مشکلات این حوزه بخصوص بخش صنعت و تولید با حمایت های دستگاه قضایی مرتفع شده است.

محمد قاسمی ادامه داد: شاید بسیاری از منافع دشمنان با هم ‌همخوانی نداشته و مشترک نیست، اما برای ضربه زدن به انقلاب و نظام متحد شده‌اند و به همین خاطر تمامی قوا باید با هم متحد شوند، تا توطئه های دشمن نقش بر آب شود و در این راستا تقسیم قوا به معنای عدم هم‌پوشانی در کارها نیست، بلکه باید به یکدیگر کمک شود تا اقدامات مقابله‌ای اثرگذاری لازم را داشته باشد. 

این مقام مسئول اذعان کرد: بحمدالله فضای همدلی در کشور بخصوص بین قوا شکل گرفته و باید همه تلاش ها در این راستا معطوف شود که از موقعیت مناسب پیش‌آمده به نحو مطلوب برای رفع مشکلات و خدمت‌رسانی به مردم استفاده شود و در این شرایط حاکم، امید در دل جامعه ایجاد شود.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی و مجموعه سپاه و بسیج از نهادهای دغدغه‌مند نظام هستند و نگاهی جز گره‌گشایی از مشکلات جامعه و کشور ندارند و قطعا در این دو نهاد از تمامی ظرفیت ها به خوبی استفاده خواهد شد، تا مشکلات موجود به حداقل برسد و کشور همچنان در مسیر تعالی حرکت کند و انتظار این است تمامی دستگاه ها و نهادها نیز به روحیه بسیجی و جهادی در این راستا گام بردارند.

48

کد خبر 1578135

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =