واکنش لیونل مسی به بردن هفتمین توپ طلا/عکس

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن در صفحه خود نسبت به دریافت هفتمین توپ طلا واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دیشب مراسم توپ طلا توسط نشریه فرانس برگزار شده و همانطور که پیش بینی می شد، لیونل مسی، گلزن باتجربه و آرژانتینی برای هفتمین بار در طول دوران ورزشی خود به این افتخار بزرگ دست یافت. لیونل مسی که بالاتر از بازیکنانی چون رابرت لواندوفسکی و کریم بنزما موفق به دریافت این جایزه شد، پست جدیدی در صفحه رسمی خود منتشر کرده و از خانواده و دوستان خود تشکر کرده است.

لیونل مسی در صفحه رسمی خود نوشت: "اگرچه همیشه برای من اهداف تیمی اهمیت بیشتری دارد، اما نمی‌توانم خوشحالی‌ خود را از اینکه توانستم فاتح توپ طلای دیگری شوم را پنهان کنم. می‌خواهم از شما تشکر کنم و بابت سال فوق العاده ای که در کنار هم گذراندیم، این جایزه را به همه اعضا و کارکنان تیم ملی آرژانتین و همچنین اعضای باشگاه بارسلونا و پاری سن ژرمن تقدیم کنم.

همچنین این توپ طلا  را به خانواده و دوستانم، و همچنین به همه افرادی که از من حمایت کرده، در در کنارم هستند، از من مراقبت می کنند و هر روز به من انگیزه حضور در زمین می دهند تقدیم کنم. بدون همه آنها رسیدن به این جایزه این هرگز ممکن نبود. و همچنین از نشریه فرانس فوتبال نیز برای برگزاری این مراسم جشن و اهدای جایزه تشکر می کنم. "

واکنش لیونل مسی به بردن هفتمین توپ طلا/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1578181

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =