فرصت یک هفته ای رئیس جمهور به وزرا تمام شد/ حذف مصوبات سفر مسئولین بی اخلاقی است

ایسنا نوشت: نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مهلت یک هفته ای رئیس جمهور به وزرا برای ساخت جایگاه سوخت در فرودگاه کلاله پایان یافته است، گفت: این جایگاه باید به سرعت ایجاد و راه اندازی شود.

رضا آریان پور امروز در نطق پیش از دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور کشورمان، اظهار کرد: امروز من از شما می خواهم ترازویی بزرگ تر و دقیق تر از زمان قوه قضائیه در مقابل خود گذاشته و میزان محرومیت و عقب ماندگی توسعه ای استانها را با هم بسنجید.

وی با بیان اینکه استان گلستان از نظر زیرساخت ها، آب، برق، اشتغال، خدمات درمانی، سرمایه گذاری و دهها شاخص دیگر در زمره استانهای محروم به شمار می رود، افزود: امروز از شما انتظار داریم وزن حضور جوانان نخبه استانها در وزارتخانه ها را ارزیابی و رصد کنید تا متوجه شوید در حوزه به کارگیری نیروهای نخبه نیز با بی عدالتی روبه رو هستیم.

نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه منطقه آزاد تجاری اینچه برون یک منطقه راهبردی و ملی است، خاطرنشان کرد: ما معتقدیم باید برای تسریع در روند راه اندازی این منطقه و همچنین مدیریت آن فردی با تجربه و دارای برنامه در سطح کلان انتخاب شود.

جایگاه سوخت فرودگاه کلاله باید راه اندازی شود

آریان پور در بخش دیگری از نطق خود با انتقاد جدی به وزرای راه و نفت، ادامه داد: مهلت یک هفته ای رئیس جمهور به شما برای تصمیم گیری پیرامون راه اندازی جایگاه سوخت در فرودگاه کلاله به پایا رسیده و ما منتظر نتیجه نهایی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه باید بودجه مناسبی برای اتمام پروژه جاده بین مینودشت و پارک ملی گلستان به پیمانکار داده شود، تصریح کرد: متاسفانه به علت عدم مدیریت درست و عدم اعطای بودجه مناسب به پیمانکاران این پروژه چندین بار متوقف شده است.

نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه شاهد بی اخلاقی در ثبت مصوبات سفر برخی از مسئولان به استان هستیم، اضافه کرد: در اقدامی خارج از شان مردم و مسئولان برخی از مصوبات سفر معاونان وزیر نیرو به استان گلستان حذف شده و سایر مصوبات نیز بر روی کاغذ باقی مانده است.

۲۳۲۱۹

کد خبر 1578195

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =