حضور فعال منطقه آزاد قشم در نمایشگاه بین المللی اینوکس ۲۰۲۱ کیش

منطقه آزاد قشم با هدف معرفی فرصت ها، ظرفیت ها و توانمندی های حوزه های مختلف اقتصادی، نفت و انرژی، گردشگری و سرمایه گذاری در سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی کیش (اینوکس ۲۰۲۱) حضور یافت.

به گزارش خبرآنلاین از  قشم، سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی کیش (اینوکس ۲۰۲۱) به عنوان یکی از بزرگترین رویداد های اقتصادی کشور و در طول سال های گذشته با حمایت و مشارکت گسترده وزارتخانه ها، سازمان ها و فعالان اقتصادی بخش دولتی و خصوصی در بخش های پیشرو اقتصادی کشور به محلی جهت ارائه تصویری کامل از قابلیت ها، ظرفیت ها و شرایط کلان اقتصادی کشور، تقارن و تبادل اطلاعات فعالان اقتصادی و ایجاد زمینه های تحول در مسیر توسعه اقتصادی کشور تبدیل گردیده است.

در روزهای برگزاری این رویداد نمایشگاهی، در غرفه سازمان منطقه آزاد قشم، جلسات و نشست های تخصصی با بانک ها، گروه های اقتصادی و شرکت های سرمایه گذاری حوزه های مختلف با هدف معرفی و حضور سرمایه گذاران جهت تامین مالی و مشارکت در پروژه های عمرانی، نفت و انرژی، صنعتی، گردشگری و سرمایه گذاری در این منطقه آزاد، برگزار شد.

همچنین در حاشیه برگزاری سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی کیش (اینوکس ۲۰۲۱) پنل های تخصصی در حوزه های مرتبط با شیوه های نوین تامین مالی، سرمایه گذاری و مناطق آزاد برگزار شد که با حضور سخنرانانی به نمایندگی از سازمان منطقه آزاد قشم همراه بود.

رویکردها و محورهای این رویداد برگرفته از مسائل روز اقتصادی کشور شامل الگوهای نوین مالی از بازار پول و سرمایه، معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کشور و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بانک داری بین المللی، دیپلماسی اقتصادی توسعه تجارت با کشورهای منطقه، اقتصاد الکترونیک و تاسیس بورس بین الملل، اقتصاد مسکن، آینده پژوهی و چند محور دیگر است.

گفتنی است، سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی از تاریخ ۸ لغایت ۱۱ آذر ماه با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت داخلی در جزیره کیش در حال برگزاری است.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1578773

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =