۰ نفر
۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
شرایطی مطمئن برای خرید اقساطی خودرو

به دلیل شرایط سخت اقتصادی، خرید اقساطی خودرو در ایران از طرفداران زیادی برخوردار است اما از آنجایی که دریافت خودرو به صورت اقساطی از کارخانه‌‎‎ و دولت، شرایط پیچیده و بسیار سختی دارد و معمولا مدت زمان زیادی را برای دریافت خودروی مورد نظر می‌‎بایست سپری نمود، نمی‌توان از آن به عنوان یک روش مطلوب یاد کرد.

 با توجه به این موضوع بسیاری از شرکت‎‌ها با ارائه خدمات خرید اقساطی خودرو سعی در بهبود وضعیت بازار خودرو و ایجاد روشی آسان‌‍تر برای کسب خودروی دلخواه هر شخص دارند. بنابراین متقاضیان خرید خودرو با استفاده از این خدمات می‌توانند از مزایای این مراکز بهره‌‎مند شده و به راحتی به تهیه‌‎ی خودروی مدنظر خود بپردازند.

مزایای خرید اقساطی خود از شرکت‌‎های ارائه دهنده‎‌ی این خدمات

با صعودی شدن قیمت خودروها و کاهش توان مالی مردم برای خرید خودرو به صورت نقدی، استفاده از شرایط اقساطی بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است؛ چرا که با استفاده از شرایط خرید اقساطی خودرو که در شرکت‌‎های متفاوت ارائه می‌شود، می‌توان با پرداخت مبلغی از قیمت خودرو (معمولا 50 درصد از کل قیمت خودرو) و پذیرش شرایط اقساطی مخصوص هر شرکت، ظرف مدت زمان کوتاهی بدون انتظارهای طولانی که در شرایط اقساطی ارائه شده از سوی دولت و کارخانه‌جات شاهد آن هستیم، خودروی مدنظر خود را دریافت نمود. پروسه ثبت نام تا تحویل خودرو به قدری کوتاه است که در برخی از شرکت‎‌ها این زمان به چند ساعت می‌رسد. یعنی حدفاصل پرداخت مبلغ پیش پرداخت و ثبت نام تا دریافت خودرو تنها چند ساعت خواهد بود.

با استفاده از شرایط اقساطی ارائه شده از سوی شرکت‎‌ها افراد با برنامه ریزی بیشتری می‌توانند خودروی مدنظر خود را تحویل بگیرند. در حقیقت از آنجایی که قیمت خودرو در ایران معمولا روند صعودی خود را طی می‌کند و این روند صعودی از الگوی خاصی هم پیروی نمی‌کند. لازم است هر چه سریع‎‌تر با کسب اطلاعات بیشتر به سراغ یکی از معتبرترین شرکت‎‌های فروش اقساط خودرو رفته و بر اساس تحقیقاتی که انجام داده‎‌اید و برطبق بودجه‌‎ای که در اختیار دارید، خودرویی مناسب را به صورت اقساطی تهیه نمایید. پس از ثبت نام و خرید اقساطی خودرو حتی اگر قیمت خودرو باز هم روند صعودی خود را طی کند خریدار می‎‌بایست همان مبلغ تعیین شده در هنگام ثبت نام را پرداخت کند و نیازی به پرداخت اضافه‎‌تر نخواهد بود.

نکاتی در خصوص خرید خودرو از شرکت‎‌های دارای خدمات اقساطی

در خرید اقساطی خودرو، از شرکت‎‌های ارائه دهنده‎‌ی خدمات فروش اقساطی، نکات حائز اهمیتی مطرح می‌شود که با در نظر گرفتن این نکات می‌توان با سهولت بیشتری یک خرید موفقیت آمیز را رقم زد.

شرایطی مطمئن برای خرید اقساطی خودرو

  • انتخاب شرکت‌‎های معتبر؛ یکی از مباحث بسیار مهمی که در خرید اقساطی خودرو از شرکت‌‎های ارائه دهنده‎‌ی این خدمات مطرح می‌شود، معتبر بودن این شرکت‎‌ و البته مطالعه‎‌ی دقیق شرایط تعیین شده از سوی آن‌‎ها و همچنین عادلانه بودن سودهای اعمال شده بر روی قیمت اصلی خودرو می‌‎باشد. در حقیقت ممکن است برخی از شرکت‎‌های مشغول به این کار فاقد مجوزهای لازم از سوی مراکز مربوطه باشند و یا سودهای بیشتری را بر روی قیمت اصلی خودرو اعمال کنند که خرید از چنین مراکزی یک نوع ریسک بوده و ممکن است سبب ایجاد ضرر مالی و هدر رفت سرمایه ذخیره‌‎ی شده‎‌ی فرد شود.
  • برنامه‌ریزی صحیح برای پرداخت اقساط مطابق با بودجه‎‌ی خود؛ گاهی اوقات برخی از افراد به خرید خودروهای گران‌قیمتی می‌‎پردازند که از عهده‌‎ی پرداخت اقساط آن برنمی‌‎آیند و ممکن است در ادامه مجبور به فروش خودرو شوند. به همین دلیل توصیه می‌شود به این نکته که اقساط چند ماه و به چه صورت است و اینکه آیا در طولانی مدت توانایی پرداخت این اقساط را دارید یا خیر؟ توجه نمایید. همچنین لازم به ذکر است که تا پایان پرداخت اقساط تنها سه دونگ از خودرو به اسم شما بوده و سه دونگ دیگر پس از اتمام اقساط به نامتان خواهد شد. به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما به پرداخت دقیق اقساط توجه ویژه‎‌ای نمایید تا خودرو به طور کامل در سند به نامتان شود.
  • توجه به مبلغ پیش پرداخت؛ مبلغ پیش پرداخت خودروهای متفاوت ثابت نبوده و این مبلغ معمولا نصف قیمت روز هر خودرو با احتساب سود هر شرکت می‎‌باشد. پس حتما برای خرید اقساطی هر خودرو می‌‎بایست نیمی از مبلغ کل را در اختیار داشته باشید. که البته این شرایط ممکن است در برخی از شرکت‌‎ها متفاوت باشد؛ یعنی برخی مبالغی بیشتر و برخی کمتر درخواست کنند.

فروش اقساطی ماشین‌های ایران خودرو

خودروهای ایران خودرو که یکی از بزرگ‎‌ترین کارخانه‌جات خودروسازی ایران است، همیشه مورد توجه بازار فروش بوده است. شرکت‌‎های ارائه دهنده‎‌ی خدمات اقساطی نیز با فروش اقساطی ایران خودرو زمینه‌‎ی خریدی سهل و آسان را برای متقاضیان خودروهای این کارخانه فراهم نموده‌‎اند. خودروهای پژو 207، پژو 405، هایما S7 پلاس و دنا و...  از جمله خودروهایی هستند که طرفداران شرکت ایران خودرو می‌توانند با انتخاب هر یک از آن‌‎ها و مراجعه حضوری یا اینترنتی به شرکت‎‌های معتبر به خرید آن‎‌ها اقدام نمایند.

شرایطی مطمئن برای خرید اقساطی خودرو

فروش اقساطی ماشین‌‎های سایپا

در کنار ایران خودرو، کارخانه سایپا نیز با قدمت طولانی، همیشه به عنوان یک رقیب سرسخت در بازار فروش داخلی در مقابل ایران خودرو به ایفای نقش پرداخته است. در اثر گرانی‌‎های سال‎‌های اخیر خودروهای سایپا نیز از این افزایش قیمت‌‎ها در امان نماندند و با قیمت‌‎های چند برابری رو به رو شدند که این موضوع بسیاری از افراد را از خرید خودروهای این کارخانه‌‎جات ناامید کرده است. این در حالی است که شرکت‌‎های ارائه دهنده‌‎ی خدمات خرید اقساطی خودرو برای بسیاری از افراد که از تهیه‌‎ی خودروهای سایپا، به صورت نقد ناتوان بودند شرایطی آسان‌‎تر را فراهم ‌‎آورده‌‎اند. در خدمات خرید اقساطی سایپا که توسط شرکت‎‌های متفاوتی ارائه می‌شوند می‌توان به خرید خودروهای مختلفی چون پراید111، کوییک، ساینا، شاهین، سراتو سایپا و... پرداخت که هر شخص بنا به بودجه‎‌ی خود و برنامه ریزی که انجام داده می‌تواند به خرید این خودروها اقدام نموده و در طی فرصت کوتاهی آن را دریافت نماید.

ثبت نام و خرید اقساطی خودروهای مختلف به صورت اینترنتی

برخی از شرکت‎‌های ارائه دهنده‎‌ی خدمات اقساطی با تاسیس وبسایت خود به فروش اقساطی خودورها به صورت اینترنتی اقدام نمودند که با وجود این امر برای خرید اقساطی خودرو از بهترین شرکت محدودیت مسافتی معنا نداشته و هر شخص به راحتی و بدون سرگردانی‎‌های حاصل از مراجعه به شرکت‌‎های مختلف می‌تواند، خودروی مدنظر خود را به راحتی تهیه نماید.

جهت تهیه خودرو به صورت اقساطی و اطلاع از شرایط و چگونگی این فروش می‌توانید به سایت شرکت آرشا خودرو ارائه دهنده‎‌ی خدمات اقساطی خودرو مراجعه کرده و خودروهای موردنظر خود را با شرایطی بسیار آسان و ارائه‌ی پیش پرداخت پس از تحویل خودررو دریافت نمایید. جهت مراجعه به وبسایت شرکت آرشا خودرو می‌توانید از آدرس www.arshakhodro.com استفاده نمایید.

کد خبر 1579326

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =