بزن بزن در دیدار امیدهای تراکتور-ملوان/عکس

ورزش سه نوشت: دیدار روز گذشته تراکتور و ملوان در لیگ برتر امید جنجالی از آب در آمد.

تیم امید تراکتور روز جمعه از هفته پنجم مسابقات لیگ برتر امید کشور، میزبان ملوان بندرانزلی بود که با تک گل مهران آزادی رقیب خود را با نتیجه یک بر صفر شکست داد.

این بازی حساس که در زمین چمن مصنوعی شهرداری تبریز برگزار شد، تنش های زیادی در طول ۹۰ دقیقه داشت و بازیکنان و اعضای کادرفنی دو تیم بارها با هم درگیر شدند.

اوج درگیری ها را اما در پایان بازی شاهد بودیم؛ جایی که بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملوان بندر انزلی در واکنش به شادی تحریک آمیز تراکتوری ها عصبانی شده و یک دعوای حسابی راه انداختند.

دعوای طرفین به حدی شدید بود که دخالت نیروی انتظامی را هم به دنبال داشت. اعضای تیم ملوان که حسابی از جشن و پایکوبی تراکتوری ها گلایه داشتند بعد از حدود ۱۵ دقیقه آرامش خود را پیدا کرده و راهی رختکن شدند.

این اتفاق در حالی رخ داد که اوایل پاییز امسال دیدار تیم های ارس تجارت تبریز با باران اسپورت مرند از نیمه نهایی لیگ استان آذربایجان شرقی به شدت جنجالی از آب در آمده و ورود هواداران مرندی و درگیری آنها با بازیکنان حرف به مصدومیت چند نفر انجامیده بود.

بزن بزن در دیدار امیدهای تراکتور-ملوان/عکسبزن بزن در دیدار امیدهای تراکتور-ملوان/عکسبزن بزن در دیدار امیدهای تراکتور-ملوان/عکسبزن بزن در دیدار امیدهای تراکتور-ملوان/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1579408

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =