خیال هواداران پرسپولیس راحت شد!

خبرورزشی نوشت: باشگاه گل گهر سیرجان با کی روش استنلی مذاکراتی را انجام داد.

کی‌روش استنلی مهاجم فصل گذشته سپاهان، گزینه یحیی گل محمدی برای پیوستن به پرسپولیس بود هرچند باشگاه پرسپولیس به دلیل داشتن پرونده باز در فیفا اجازه خرید خارجی را نداشت  و آن‌ها نتوانستند به دلیل بدهی به کالدرون و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی بازیکن خارجی مدنظر خود را جذب کنند.

قبل از بازی مقابل استقلال تاجیکستان پرسپولیسی‌ها بعد از چند روز مذاکره با کی‌روش استنلی توانستند با این بازیکن به توافق برسند و قرار بود ؛ درصورتیکه مجوزهای لازم صادر شود؛ این بازیکن برای عقد قرارداد به ایران بیاید. موضوعی که با مخالفت فدراسیون فوتبال همراه شد و پرسپولیس نتوانست قبل از بازی‌های آسیایی خود، بازیکن خارجی بخرد.  بعد از حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا و شکست تلخ مقابل الهلال، یحیی گل محمدی از مدیران پرسپولیس درخواست کرد هرطور شده برای شروع فصل جدید لیگ برتر، یک یا دو بازیکن خارجی جذب کنند.  

یحیی همان موقع به صدری دوباره درخواست خرید کی‌روش استنلی را داد و پرونده این مهاجم برزیلی برای حضور در پرسپولیس دوباره باز شد ولی به سرانجام نرسید، چون پرسپولیسی‌ها هنوز نتوانستند بدهی کالدرون را بدهند. نکته جالب در خصوص کی‌روش این است که، از همان روزی که خبر مذاکره باشگاه پرسپولیس با استنلی منتشر شد، هواداران پرسپولیس به شدت علیه خرید این بازیکن موضع گرفتند و نسبت به جذب او اعتراض داشتند.

کی‌روش فصل گذشته عملکرد بسیار بدی در سپاهان داشت و به یک نیمکت نشین محض تبدیل شد. هواداران پرسپولیس هم با استناد به همین موضوع مخالف خرید استنلی بودند، هرچند به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس الان هم نمی تواند هیچ بازیکن خارجی را جذب کند.

حالا و بعد از منتفی شدن حضور کی‌روش استنلی در پرسپولیس، از سیرجان خبر می رسد مدیران باشگاه گل گهر مذاکراتی با این بازیکن انجام دادند تا این مهاجم را به تیمشان اضافه کنند. از همین رو این احتمال وجود دارد، گزینه مورد نظر یحیی سر از گل گهر در بیاورد. گفتنی است استنلی قبلا سابقه کار کردن با امیر قلعه نویی در ذوب آهن و سپاهان را دارد و ممکن است این همکاری به زودی دوباره شکل بگیرد.

۲۵۷ ۲۵۱

کد خبر 1579859

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =