بحران پنالتی در لیگ برتر فوتبال ایران

خبرورزشی نوشت: وضعیت شکایت از داوری تا زمانی که سیستم کمک داور ویدئویی نیاید، همین است و هر هفته صدای اعتراض مربیان بلند می شود.

صرف نظر از این که پنالتی استقلال در دربی درست بود یا نه باید گفت بحران پنالتی در لیگ برتر فوتبال ایران کم کم فراگیر می شود و بسیاری ازتیمها بابت این مساله شاکی هستند.این هفته استقلال،سپاهان وتراکتوراز داوری ها شکایت کردند که البته به جایی نمی رسد. بیانیه های تحریک کننده باشگاهها هم همچنان ادامه دارد و برخوردی با آن نمی شود .این در حالی است که در نبود سیستم کمک داور ویدئویی اشتباهات داوری را هرهفته شاهد هستیم و تیمهایی چون استقلال علنا می گویند داوری ها به طور کاملا عمدی به ضرر ماست. با این حال بحران اصلی پنالتی هایی است که گرفته می شود و بعضا گرفته نمی شودو تعداد آنها هم هرهفته بیشتر می شود.

بحران پنالتی در حالی در فوتبال ایران ادامه دارد که هنوز خود داوران هم نمی دانند کدام توپها که به دست می خورد پنالتی است و کدام پنالتی نیست؟ با این وضعیت تا زمانی که سیستم کمک داور ویدئویی نیاید،امیدی به بهبود شرایط نیست و هرهفته صدای اعتراض مربیان بلند می شود و البته بعد از بازی هم باشگاه‌ها از داوران شکایت می کنند.

258 41

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1580282

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =