برگزاری رویداد فناورانه و نوآورانه صنعت هوشمند در یزد

رویداد فناورانه و نوآورانه صنعت هوشمند در راستای به‌هم‌رسانی صنعتگران و فناوران، با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد و شتابدهنده نوآوری پیشگامان کویر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، این رویداد با حمایت مادی و معنوی معاونت علمی ریاست جمهوری، شرکت شهرک‌های صنعتی، پارک علم و فناوری، صندوق پژوهش و فناوری، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و دانشگاه‌های استان برگزار می‌شود.

حمایت‌های مادی بلاعوض یا تسهیلات با نرخ پایین برای پیاده‌سازی طرح‌ها و ایده‌های مرتبط با هوشمندسازی صنعت در واحدهای صنعتی، در نظر گرفته شده است.

ایده‌ها و طرح‌های برتر در روز اختتامیه رویداد در حضور صنعتگران معرفی شده و از آنها تقدیر بعمل خواهد آمد.

از جمله برنامه‌های جانبی این رویداد، برگزاری نشست‌های انتقال تجربه و وبینارهای آموزشی با حضور متخصصان و همچنین انجام بازدید از صنایع و شرکت‌های فعال این حوزه است.

افراد، تیم‌ها و شرکت‌های فناور برای ثبت ایده‌ها و طرح‌های خود می‌توانند به وبسایت http://idea۲۰.ir/event/yazdsmartsme مراجعه کنند.

آخرین مهلت ثبت طرح‌ها و ایده‌ها در این رویداد، ۳۰ آذرماه است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارسال طرح‌ها و میزان حمایت‌ها، با دبیرخانه‌ این رویداد به شماره ۰۳۵- ۳۸۳۰۱۷۶۱ تماس بگیرند.

46

کد خبر 1580370

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =