اعتراض عجیب هواداران اورتون به ۲۷ سال جام نگرفتن باشگاه

دنیای ورزش تورنتو نوشت: شب گذشته در دیدار اورتون مقابل آرسنال، هواداران حاضر در گودیسون پارک اعتراض خود را به شکلی جالب به نمایش گذاشتند.

از روز گذشته رسانه‌های انگلیسی خبر دادند که هواداران اورتون قصد دارند در بازی مقابل آرسنال اعتراض خود به سران باشگاه به شکلی جالب به نمایش گذارند. آنها تصمیم گرفتند که در دقیقه ۲۷ بازی مقابل آرسنال، به علت ۲۷ سال جام نگرفتن تیم، ورزشگاه گودیسون پارک را ترک کنند که این اتفاق نیز رخ داد.

در دقیقه ۲۷ بازی، بخشی از هواداران اورتون سکوهای ورزشگاه را ترک کردند تا به این شکل به سران باشگاه که اتفاقا ریاست آن برعهده یک ایرانی است، اعتراض خود را نشان دهند.

البته هواداران اورتون بازی بدی را برای این اعتراض انتخاب کردند زیرا این تیم یکی از بهترین نمایش‌های خود را در سال ۲۰۲۱ به نمایش گذاشت. آنها ۴ بار دروازه‌ آرسنال را باز کردند که ۲ بار آن با ویدیوچک و با سخت‌گیری تمام رد شد. این تیم در لحظات پایانی مسابقه با شوت دیدنی «دیمارای گِری» مقابل آرسنال به برتری رسید تا گودیسون پارک و هواداران حاضر در این ورزشگاه غرق در خوشحالی شوند. 

اورتون در این فصل با هدایت «رافا بنیتز» عملکردی ضعیف از خود نشان داده ولی شب گذشته توانست مقابل آرسنال نمایشی عالی به ثبت رساند. آنها پس از ۸ بازی بدون برد، سرانجام مقابل توپچی‌ها به برتری رسیدند. تافی‌ها اکنون با ۱۸ امتیاز در رده دوازدهم جای دارد. 

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1580444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =