در خواست استاندار البرز از فرمانداران برای نظارت بر عملکرد دهیاری‌ها و شوراها

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: فرمانداران در خصوص موضوعات حوزه تحت امر خود اشراف کامل داشته باشند و با نظارت لحظه‌ای، اجازه ندهند که مشکلات و اتفاقات غافلگیرشان کند.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ « مجتبی عبداللهی» در جلسه شورای معاونین و فرمانداران که روز چهارشنبه در سالن جلسات استانداری برگزار شد، افزود: از وضعیت معیشت کارکنان و پرسنل استانداری و فرمانداری‌ها با خبر هستم و در راستای ارتقا وضعیت موجود از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

وی ادامه داد: مسئولان مربوطه باید از هم اکنون برای پیشگیری از مشکلات حوزه برق در تابستان چاره اندیشی کنند و شهرک‌های صنعتی استان نیز ایجاد و راه‌اندازی کارخانه های سی اچ پی را در برنامه داشته باشند.

عبداللهی گفت: فرمانداران با جدیت و برنامه محور درصدد احیای روستاها و بازگشت خانواده ها به روستا اقدام کنند چراکه به هیچ وجه هیچ روستایی نباید تخلیه شود.

وی افزود: همچنین برای رونق اقتصادی روستاها باید گردشگری و ایجاد بسترهای بومگردی فعال شود.

استاندار البرز گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران باید با حساسیت ویژه ای برای اشراف و آگاهی از مسئولیت‌های خود، آموزش ببینند.

وی افزود: ضرورت دارد مسئولان مربوطه در خصوص روند امور دهیاری ها و شوراها نظارت داشته باشند و زمینه‌های بروز تخلف را از بین ببرند.

عبداللهی گفت: فرمانداران در خصوص موضوعات حوزه تحت امر خود اشراف کامل داشته باشند و با نظارت لحظه‌ای، اجازه ندهند که مشکلات و اتفاقات غافلگیرشان کند.

وی افزود: باید در تمامی زمینه ها سرآمد باشیم و مردم تحول اساسی در امور و روند خدمات رسانی را حس کنند.

استاندار البرز گفت: فرمانداران ملاقات های مردمی را حتما در دستور کار داشته باشند و برگزاری این جلسه را در دستگاه‌های اجرایی حوزه خود نظارت کنند.

وی افزود: روز گذشته جلسه شورای مشورتی بانوان برگزار شد و بانوان حاضر در جلسه گزارش های بسیار خوبی از موضوعات و دغدغه های استان مطرح کردند از این رو باید مسائل به صورت طبقه بندی شده به فرمانداران ابلاغ شود و رسیدگی به آنها در دستور کار قرار گیرد.

عبداللهی گفت: البرز بانوان توانمند و فرهیخته ای دارد که باید در پست های مناسب از آنها بهره برداری شود.

وی افزود: بانوان رکن اصلی تعالی جامعه و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و حجاب و عفاف هستند که باید از این ظرفیت در خانواده و اجتماع استفاده کرد.

استاندار البرز گفت: می توان با ایجاد کارگاه های آموزشی و توانمند کردن بانوان، شرایط لازم را برای شکوفایی این ظرفیت فراهم کرد و به رشد جامعه کمک کرد.

وی افزود: ضرورت دارد فرهنگ نذر وقت در جامعه رواج بیشتری داشته باشد و در این زمینه بانوانی که در حوزه های حقوقی، پزشکی، روانشناسی و... فعال هستند می توانند به مردم کمک شایان توجهی داشته باشند.

48

کد خبر 1580823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =