معارفه معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد

محمود سالاری به عنوان معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی و محمود شالویی، سرپرست این معاونت، تودیع شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، معارفه معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و مدیران معاونت امور هنری، امروز (چهارشنبه ۱۷ آذر) برگزار شد.

 محمود شالویی، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزراتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از مدیران و همکاران معاونت امور هنری و معاون سابق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: «در این چند ماه، مدیران و همکاران معاونت امور هنری با جدیت، امور و فعالیت‌ها را انجام دادند. محمود سالاری نیز سوابق ارزشمندی در حوزه فرهنگ و هنر دارد و امیدواریم که در خدمت به حوزه هنر در معاونت امور هنری موفق باشد.» 

معارفه معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد

محمود سالاری نیز در این مراسم گفت: «خرسندم که فرصتی شد تا خدمت کوچکی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشم. هنر با مفهوم اسلامی گفتمانی است که ضرورت دارد تقویت شود؛ چون بدون فرهنگ و تمدن، هیچ ملتی سرافراز نخواهدبود.»   

سالاری در ادامه گفت: «فعالیت‌ها و برنامه‌های معاونت امور هنری در معرض دید جامعه است و ویژگی‌های خاصی دارد. از همه مدیرانی که در این سال‌ها با توجه به شرایطی که گاه در عرصه اجتماعی اتفاق می‌افتاد، تلاش کردند امور هنری وزانت خود را حفظ کند، قدردانی می‌کنم.»  

در پایان، حکم محمود سالاری به عنوان معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط محمود شالویی اعطا شد و مدیران معاونت امور هنری نیز از محمود شالویی قدردانی کردند.

معارفه معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد

۵۷۲۵۹

کد خبر 1580845

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =