حرف‌های یحیی درباره پنجره،رادوشوویج و قوچان‌نژاد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با هوادار شرکت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم های فوتبال پرسپولیس و هوادار تهران از ساعت ۱۸ در هفته نهم لیگ برتر مقابل یکدیگر قرار می گیرند.

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با هوادار گفت: من خودم چند بار ممانعت کردم از اینکه رادو ایران را ترک کند اما این سری فکر نکنم کاری از دست من بر بیاد.در این وضعیت که رادو پول هم گرفته و رفته، باید بگویم که همه ما مشکل داریم و می‌توانستیم فسخ کنیم و بریم اما وقتی در پرسپولیس کار می‌کنیم خیلی از این مشکلات را باید به جان بخریم.

وی ادامه داد: درباره پنجره نمی‌دانم به خدا! هیچ اطلاعاتی از اینکه بدهی کالدرون پرداخت نمی‌شه نداریم . این بندگان خدا را آوردیم مثل توریست‌ها می آیند و می روند. ولش کنید اصلا صحبتی در این باره نکنیم. انگار یک سری اتفاقات برای پرسپولیس همیشه رخ می‌دهد و باید رخ بدهد و مشکلی نیست.

گل محمدی افزود: به قول سیدجلال اما یک کار را نجام می‌دهیم که آن هم جنگیدن است؛ می جنگیم، می جنگیم و می جنگیم تا راه برایمان هموار شود.

سرمربی پرسپولیس درباره شایعات حضور رضا قوچان نژاد در این تیم گفت: صحبتی درباره رضا قوچان نژاد نشده است.

وی درباره بازیکنان مصدوم این تیم هم عنوان کرد: سیدجلال دو روز است تمرین می‌کند اما نمی‌تواند بازی کند. پهلوان هم هنوز ۱۰ روز کار دارد.

۲۵۷ ۲۵۱

کد خبر 1581133

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =