شهادت ۲۴۰ مدافع سلامت از ابتدای کرونا

فارس نوشت: فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونای کلانشهر تهران از شهادت ۲۴۰ نفر از کادر درمان از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون در کشور خبر داد.

علیرضا زالی در حاشیه مراسم تجلیل از شماری از مدافعان سلامت که در ایستگاه ایوان انتظار میدان ولیعصر (عج) برگزار شد، درباره کاهش نیم ساعته مسافرگیری مترو از ساعت ۲۲:۳۰ به ۲۲ شب و نارضایتی مردم از این تصمیم ستاد کرونا افزود: این تصمیم با هدف کاهش شیوع بیماری کرونا اتخاذ شده بود، اما اثراتی بر میزان جابجایی مسافران در پایتخت گذاشته است که حتما این دغدغه را با مسئولان ستاد کرونا در میان خواهم گذاشت و آن‌ها نیز تصمیماتی را با هماهنگی با شهرداری تهران و مدیران مترو اتخاذ خواهند کرد.

وی در ادامه درخصوص اجرای سکوی هوشمند مترو برای احراز حضور افرادی که واکسن زده اند در قطارها گفت: اجرای این کار نیاز به تجمیع داده‌ها و اطلاعات دارد، البته بخشی از داده‌ها به سکوی هوشمند داده شده است و بخش دیگر در حال ارایه و تجزیه تحلیل هستند.

فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا کلانشهر تهران افزود: هر چقدر این اطلاعات بیشتر و زودتر تجمیع شوند شکل گیری سکوی هوشمند مترو سریعتر انجام خواهد شد، اما فعلا کار هوشمندسازی در بخش حمل و نقل بین شهری مانند هواپیمایی و حمل و نقل ریلی در حال اجراست و قرار است با پیگیری وزارت کشور در دیگر بخش‌ها نیز عملیاتی شود.

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) روز پرستار، در مراسمی به همت دانشگاه شهید بهشتی و معاونت فرهنگی مترو در ایستگاه ایوان انتظار میدان ولیعصر (عج) از شماری از مدافعان سلامت تجلیل به عمل آمد.

۴۷۲۳۳

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1581181

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =