۰ نفر
۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
حمایت هلال احمر از دانشجویان محروم

رئیس هلال‌احمر در دیدار با مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور گفت: هلال‌احمر از دانشجویان مستعد و محروم حمایت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از جمعیت هلال‌احمر، دکتر پیرحسین کولیوند در این نشست با اشاره به نقش مهم دانشگاه‌های پیام نور در عدالت آموزشی و تحصیل دانشجویان محروم و مستعد گفت: دانشگاه پیام نور، دانشگاهی با ظرفیت‌های بسیار زیاد است که جمعیت هلال‌احمر در راستای هم افزایی با این دانشگاه، از دانشجویان محرومی که در این دانشگاه‌ها تحصیل می‌کنند حمایت خواهد کرد.

وی با اشاره به نقش تولید علم در پیشرفت کشور بیان کرد: بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور با حمایت از دانشجویان محروم که توانایی پرداخت هزینه‌های تحصیل را ندارند می‌تواند به رشد علم در کشور کمک شایانی بکند.

یزدان سهرابی، مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور هم در این نشست با اشاره به اهداف ارزشمند این بنیاد گفت: هدف بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور علاوه بر حمایت از تولید علم در کشور، حمایت از دانشجویان مستعد و محرومی است که توانایی پرداخت هزینه‌های تحصیل را ندارند، در واقع این بنیاد با کمک از خیرین و نهادهای فعال در این زمینه به دانشجویان محروم و بی بضاعت کمک خواهد کرد.

وی تاکید کرد: در این راستا جمعی از خیرین نیکوکار و فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور که الان جایگاه خوبی در حوزه تحصیل و اشتغال دارند پای کار آمده و برای حمایت از دانشجویان محروم و مستعد در کنار بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور خواهند بود.

سهرابی با اشاره به مقدس بودن جمعیت هلال‌احمر بیان کرد: این جمعیت ظرفیت خوبی از داوطلبان و امدادگران توانمند را داراست که می‌تواند همسو با اهداف بنیاد حامیان پیش برود و هم افزایی خوبی را ایجاد کند.

به گفته‌ سهرابی هم افزایی میان جمعیت هلال‌احمر و بنیاد حامیان برکت زیاد و نتایج مثبتی می‌تواند برای فرزندان ایران زمین داشته باشد.

47231

کد خبر 1581948

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =