یک خارجی دیگر هم علیه پرسپولیس حکم گرفت

مهاجم ایرلندی زمان مدیریت انصاری فرد درنهایت علیه پرسپولیس حکم گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آنتونی استوکس مهاجم مورد علاقه محمدحسن انصاری فرد که انتقالش به پرسپولیس با یک پروسه عجیب و غریب انجام گرفت و تنها پس از چند دقیقه حضور در میدان از ایران رفت، نه تنها محکوم نشد بلکه پرسپولیس را محکوم کرد.

استوکس پس از دو هفته استقرار نماینده های باشگاه پرسپولیس در دبی، درنهایت با دریافت ۱۵۰ هزار دلار به صورت نقدی پرسپولیسی شد. همین موضوع باعث شد محمدحسن انصاری فرد در یک برنامه تلویزیونی که میهمان علی ضیا بود، به شکلی کاملا عجیب و غریب تلفن خود را جواب داده و اعلام کند این مهاجم پرسپولیسی شده است.

موضوع زمانی عجیب شد که این مهاجم کلا چند دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد و درنهایت از ایران رفتنی شد. در حالی که او بابت عدم حضور در تمرینات و مسابقات پرسپولیس نه تنها جریمه و محکوم نشد بلکه درنهایت روز قبل پرسپولیس را به پرداخت ۸۰ هزار دلار محکوم کرد.

البته شکایت او از پرسپولیس ۱۳۰ هزار دلار بود که با دفاعیه وکیل باشگاه در زمان مدیریت سمیعی حالا این رقم به ۸۰ هزار دلار رسیده است. پرسپولیس باید این پرونده را برای اعتراض به CAS ببرد تا درنهایت دادگاه جهانی ورزش در این خصوص تصمیم گیری کند.

جالب اینجاست که مدیران باشگاه پرسپولیس در آن زمان معتقد بودند بهترین قرارداد تاریخ باشگاه را با بازیکنان خارجی منعقد کرده اند. دو بازیکن خارجی که کالدرون زیر بار جذب آن ها نرفت و یکی از دلایل آغاز مشکلاتش با انصاری فرد همین موضوع بود.

گفتنی است با وجود تمام اتفاقاتی که رخ داده و این همه شبهه مالی در زمان مدیریت انصاری فرد، مراجع نظارتی هنوز به این اتفاق ها و رخدادهایی که تنها در ۷ ماه صورت گرفته، ورود نکرده اند.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1583974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =