مشکل مجوز حرفه‌ای پرسپولیس و استقلال حل شد

مشکل مجوز حرفه‌ای سرخابی‌ها در نشست امروز مدیران ۲ باشگاه با مسؤولان کمیته‌های صدور مجور حرفه‌ای و رئیس فدراسیون فوتبال رفع شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سید مجید صدری، سرپرست باشگاه پرسپولیس و مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال امروز نشستی را در مرکز ملی فوتبال ایران با حضور سهیل مهدی، شهاب عزیزی خادم، داریوش مصطفوی(رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای) و سعید عباسی(رئیس کمیته بدوی مجوز حرفه‌ای) درباره مجوز حرفه‌ای دو باشگاه برای حضور در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برگزار کردند.

در جریان این نشست راهکارهای دریافت مجوز قطعی حرفه‌ای سازی برای سرخابی‌ها بررسی و در نهایت اعلام شد آنها مشکلی برای دریافت این مجوز و حضور در صل آتی لیگ قهرمانان ندارند.

مجید صدری در حاشیه این نشست اظهار داشت: مشکل مجوز حرفه‌ای ما حل و قرار شد موارد مدنظر را انجام بدهیم. امیدواریم دیگر از این مشکلات پیش نیاید. عباسی، عزیزی‌خادم، مصطفوی و مهدی امروز به ما کمک کردند و با عنایت این دوستان امروز می‌توانیم به هواداران عزیزی دو باشگاه اعلام کنیم که مشکل مجوز حرفه‌ای حل شد. می‌خواهیم با تمام جدیت لطف دوستان را در زمین بازی جبران کرده و برای کشورمان باعث افتخار و سربلندی شویم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: ۳-۲ مشکل اصلی داشتیم که یکی از آنها مالی و درباره پرونده کالدرون بود که خدا را شکر کل شد. در بخش‌های دیگر هم تعهد دادیم. با راهنمایی های مصطفوی مشکل حل شد. وی به عنوان بزرگ تر ما در این جلسه گفت باید پشت یک میز مسائل را حل کنیم. اولیایی هم نقطه نظرات خودش را گفته است اما در این جلسه توضیحات ما قانع کننده بود و راهنمایی بزرگواران را هم به دیده منت قبول کردیم.

مصطفی آجورلو هم در خصوص این جلسه توضیح داد: از همه عزیزان تشکر می‌کنم که کمک کردند تا دو باشگاه در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنند. باعث افتخار جامعه فوتبال است که با تفاهم و همکاری تیم‌های ایرانی بتوانند در این رقابت ها حاضر شوند. هرکسی بتواند یک چوبی از لای چرخ بردار کمک کرده است. امیدوارم برای آخرین بار باشد که مشکلات را به این شکل حل می‌کنیم و امیدواریم در طول سال مشکلات را برطرف کنیم. منصفانه نیست پرسپولیس و استقلال  به عنوان دو تیم بزرگ در آسیا دچار این وضعیت شوند. می‌توان با دست این مشکلات را باز کرد نه اینکه گره‌ها را سفت‌تر کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: جامعه فوتبال ایران به ویژه هواداران استقلال و پرسپولیس دل‌شان به این دو تیم خوش است. از طرف باشگاه استقلال باید از مسئولان فدراسیون فوتبال تشکر کنم.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1584254

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =