طرح تعویض رایگان باتری ماشین های ایران خودرو توسط امداد باتری

اگر قصد خرید باتری ماشین به صورت آنلاین را دارید، از سایت معتبر خرید انجام دهید و دقت داشته باشید که مصرف کننده‌های سایتی که انتخاب کردید، از خدمات آن رضایت کامل داشته باشند. به عنوان نمونه از شرکت‌های با تجربه در این زمینه می‌توان به شرکت امداد باتری اشاره کرد.بنا بر اعلام امداد باتری، باتری ماشین وظیفه تأمین برق لوازم الکترونیکی خودرو در هنگام خاموش بودن ماشین را بر عهده دارد.

اگر قصد خرید باتری ماشین به صورت آنلاین را دارید، از سایت معتبر خرید انجام دهید و دقت داشته باشید که مصرف کننده‌های سایتی که انتخاب کردید، از خدمات آن رضایت کامل داشته باشند. به عنوان نمونه از شرکت‌های با تجربه در این زمینه می‌توان به شرکت امداد باتری اشاره کرد.بنا بر اعلام امداد باتری، باتری ماشین وظیفه تأمین برق لوازم الکترونیکی خودرو در هنگام خاموش بودن ماشین را بر عهده دارد. هر ماشینی نیاز به باتری مخصوص به خود دارد پس در صورت بروز مشکل و نیاز به تعویض باتری خودرو، ابتدا باید بدانید که به چه نوع باتری و با چه آمپری نیاز دارید. یکی از راه‌های درک این موضوع این است که به لیبل روی باتری فرسوده خودروی خود مراجعه کنید و یا از تعمیرکار و مکانیک خودرویتان سؤال کنید. از دیگر راه‌های دانستن این موضوع مراجعه به دفترچه نگهداری خودرو است. این دفترچه هنگام خرید خودرو معمولاً توسط کمپانی سازنده درون خودرو قرار داده می‌شود.

بهترین گزینه برای شما می‌تواند انتخاب باتری ماشین از بین باتری‌های سیلد اسید شرکت  صباباتری و سپاهان باتری باشد زیرا نیاز به نگهداری و مراقبت ندارند و تکنولوژی جدیدتری در بین انواع باتری‌های موجود در بازار ایران دارند.در این مقاله قصد داریم تا با آشنایی از نوع باتری مصرفی به لحظ ابعاد و قالب و همچنین میزان آمپر مورد نظر در گروه خودرو سازی ایرانخودرو کمک کوچکی در راهنمایی شما هنگام خرید اینترنتی داشته باشیم.کارشناسان دوره دیده امداد باتری در هرساعت از شبانه‌روز آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان درزمینه‌ی باتری ماشین و موارد مرتبط هستند. لیست قیمت انواع باتری ماشین را در وب‌ سایت  www.1601.co    می‌توانید مشاهده کنید. انواع برندهای ایرانی مانند صبا باتری، سپاهان باتری، برنا باتری، آذر باتری و برندهای خارجی در امداد باتری آماده‌ی عرضه به شما مشتریان عزیز است. برای تعویض باتری ماشین کافیست با شماره ۱۶۰۱ (بدون کد) تماس بگیرید تا در کمتر از یک ساعت باتری ماشین شما تعویض گردد.

خرید باتری سمند

همانطور که می دانیم آمپر باتری ارتباط مستقیم با ابعاد آن دارد، در نتیجه گاهی اوقات انتخاب نا متناسب آمپر باتری باعث جا نگرفتن باتری در فضای مورد نظر خود خواهد شد. به عبارت دیگر فضای باتری هر خودرویی برای یک باتری با آمپراژ خاص طراحی شده است.پیشنهاد امداد باتری برای خودروی سمند باتری ۶۶ آمپر با قالب L3  می باشد . باتری ۷۴ نیز دارای قالب L3  می باشد، پس به راحتی با باتری ۶۶ آمپر قابل جایگزین می باشد.فضا و محل قرار گیری باتری سمند برخلاف خیلی از خودرو های دیگر که فضای کمی دارند، بسیار مناسب و بزرگ می باشد.در میان باتری های ایرانی باتری اوربیتال سپاهان و سوزوکی  وصبا باتری دارای کیفیت مناسب و طول عمر خوبی جهت استفاده در این خودرو می باشند.

طرح تعویض رایگان باتری ماشین های ایران خودرو توسط امداد باتری

خرید باتری پژو ۲۰۶

طراح نسخه معمولی پژو ۲۰۶، شخصی به نام ژرارد والتر (GéRARD WALTR) بود و منصفانه باید گفت که نامبرده در زمان خود یک شاهکار را خلق نمود، خودرویی که به لحاظ رعایت اصول زیبایی و آئرودینامیک، در آن دوره واقعاً کم‌نظیر بود و حتی با گران‌تر از خود نیز کوس همآوردی می‌زد، فقط کافی است که طرح پژو ۲۰۶ را با خیل رقبای محافظه‌کار و یا حتی زشت! ژاپنی، کره‌ای، آلمانی‌اش در آن ایام قیاس نماییم تا این مطلب را بهتر درک کنیم. در ایران ما نیز، تب خرید ۲۰۶ در اوایل تولیدش بسیار شدید بود و این خودرو نقل هر محفل و مجلسی بود و تملک آن، ثروت و مکنت صاحبانش را بازتاب می‌داد. در این میان، پژو ۲۰۶ SD که نسخه‌ای سدان از این خودرو به شمار می‌آید برای ما ایرانیان خودروی نام آشنایی محسوب می‌شود. این نسخه خاص از ۲۰۶ با همکاری بین ایران‌خودرو و مرکز طراحی پژو طراحی شده و از ایران هم به کشورهایی همچون روسیه، ترکیه و الجزایر و لبنان، صادر شده است. این مدل در سال ۲۰۰۸ میلادی، در بازار برزیل ارائه شد و با نام ۲۰۷ PASSION فروخته شد که البته به لحاظ ظاهری و داخلی، با نمونه موجود در کشورمان تفاوت بسیاری داشت و در واقع همان نسخه سدان پژو ۲۰۶+ و یا همان ۲۰۷i بود. این مدل هنوز هم در کشورهایی همانند چین و آرژانتین با نام ۲۰۷ و در تشابه با نسخه برزیلی آن به تولید می‌رسد.باتری فابریک پژو ۲۰۶ ، باتری ۱۲ ولت ۵۰ آمپر از نوع باتری های سیلد و اتمی  در قالب های L1 و L2 است. با این وجود می توان بر روی آن باتری کوتاه و معمولی نصب کرد و هیچ مشکلی از نظر ابعاد باتری به وجود نیاید. علاوه بر باتری ۵۰ آمپر ، باتری ۵۵ آمپر در قالب L2 برای ماشین پژو ۲۰۶، نیز مناسب می باشد. لازم بذکر است نوع باتری استفاده شده در پژو ۲۰۶ از نوع باتری های اتمی ( سیلد)  و  پایه کوتاه و نوع قطب باطری از نوع قطب معمولی ( فطب چپ ) می باشد.باتری مناسب پژو ۲۰۶ تولید سال ۹۶ به بعد فقط باتری ۵۰ آمپر در قالب L1 است و باتری مناسب ماشین پژو ۲۰۶ تولید سال ۹۶ به قبل هم باتری ۵۰ آمپر در قالب L1 و باتری ۵۰ آمپر و ۵۵ آمپر و ۶۰ آمپر در قالب L2 و هم باتری های قالب L3 است.

خرید باتری ۲۰۷

در سال ۲۰۰۹ و زمانی که تولید ۲۰۶ در فرانسه رو به پایان بود،پژو تصمیم به عرضه مدل فیس لیفت آن گرفت تا چند سالی به تولید آن ادامه دهد.نام خودرو فیس لیفت شده ۲۰۶+ بود و در طراحی آن سعی شده بود تا حد امکان ظاهر خودرو به پژو ۲۰۷ شبیه گردد ، برای رسیدن به این هدف ، ظاهر جلوی خودرو به طور کامل تغییر کرده و سپر، چراغ ها و جلو پنجره جدید ، ظاهر بروزتری برای ۲۰۶+ ایجاد کردند، اما در نمای عقبی خودرو تغییرات کمتر بود و فقط به طراحی جدید چراغ‌ها و سپر متفاوت ختم شده بود.

سال ۱۳۸۹ ایران خودرو تصمیم گرفت تا پژو ۲۰۶+ را با نام پژو ۲۰۷ آی – Peugeot 207i (دنده ای) روانه بازار کند.پژو ۲۰۷ در ۲ تیپ دنده ای و اتوماتیک (Al4) با پیشرانه مشترک با پژو ۲۰۶، یعنی همان TU5، عرضه شد. ۲۰۷ ای که سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۱ توسط ایران خودرو عرضه شد، از لحاظ فنی و امکانات رفاهی، تفاوتی با پژو ۲۰۶ ندارد و تنها ظاهر آن دستخوش تغییرات شده است. باتری فابریک ۲۰۷ از مدل  باتری ۱۲ ولت و ۵۰ آمپر می باشد و تا باتری۶۰  آمپر برای ای ماشین مناسب می باشد .

طرح تعویض رایگان باتری ماشین های ایران خودرو توسط امداد باتری

تعویض باتری ماشین فقط با یک تماس 1601

شما مالکین خودروی عزیز با شماره گیری تلفن ۱۶۰۱ بدون کد شهری با تلفن ثابت یا تلفن همراه می توانید علاوه بر مشاوره رایگان در زمینه باتری مناسب خودروی خود به لحاظ آمپری و ابعادی، سفارش تعویض باتری ماشین خود را ثبت تا کارشناسان امداد باتری حداکثر ظرف ۱ ساعت در محل کار یا منزل و یا جایی که باتری ماشین خراب شده است حضور و مشکل شما را رفع کنند. کارشناسان اعزامی توسط امداد باتری موظف به تعویض باتری خودروی شما خواهند بود. در انتها و بعد از روشن شدن خودرو توسط باتری جدید تست دینام نیز انجام می شود.

شرکت امداد باتری جزو معدود شرکت های فعال در زمینه فروش اینترنتی باتری ماشین و ارسال رایگان باتری خودرو و اعزام کارشناس به محل مورد نظر مشتری می باشد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1584557

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =