واکنش تند معاون سابق استقلال به ادعای دیاباته و سعادتمند

ناصر فریادشیران پاسخ ادعای احمد سعادتمند در خصوص حواشی شیخ دیاباته را داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ چند روز پیش شیخ دیاباته مهاجم سابق و اهل مالی استقلال که در حال حاضر در تیم الغرافه قطر بازی می کند مهمان تصویری برنامه شب‌های فوتبالی بود و ادعای عجیبی را مطرح کرد که واکنش های متعددی را در پی داشت. دیاباته گفت: «وقتی فصل تمام شد، همه بازیکن‌ها رفتند و من هم به فرانسه رفتم؛ قبل از برگشت به ایران، مدیران استقلال به آپارتمان و محل زندگی‌ام در ایران رفتند، درب منزل را شکستند، لباس‌هایم را برداشتند، کفش‌ها، چمدان‌ها و لباس‌ها را بیرون انداختند!» دیاباته بدون اشاره به اینکه این اتفاق در زمان مدیریت کدام مدیرعامل استقلال رخ داده باعث اعتراض و حمله هواداران استقلال در فضای مجازی به احمد سعادتمد و احمد مددی مدیران سابق آبی ها شد و ناصر فریاد شیران معاون مددی را به واکنش واداشت.

فریاد شیران که بلافاصله پس از اظهارات شیخ دیاباته به آن واکنش نشان داده بود در گفت و گویی جزئیات بیشتری را در اختیار هواداران استقلال قرار داد و گفت: «آن اتفاق در زمان مدیرعاملی احمد سعادتمند برای دیاباته افتاده و مددی در آن زمان به عنوان معاون ورزشی در باشگاه فعالیت می‌کرد. درب خانه دیاباته شکسته نشد و بلکه مورد سرقت قرار گرفته بود املاک و نماینده مالک و کلانتری در جریان آن قرار دارند. پس از سرقت  به دلیل اینکه دیاباته در ایران نبود کلید خانه‌اش در اختیار مدیران باشگاه بوده و وقتی صاحبخانه، می خواست تحویل بگیرد، وسایل دیاباته جمع‌آوری می‌شود و به انبار باشگاه انتقال پیدا می‌کند و پس از بازگشت به او تحویل داده می شود. البته شیخ دیاباته مدتی در هتل اقامت کرد تا آپارتمان جدیدی در اکباتان برای او در نظر گرفته شد.» معاون سابق باشگاه استقلال با انتقاد از شیخ دیاباته ادامه داد: «من از شنیدن صحبت های دیاباته در برنامه شب های فوتبالی تعجب کردم. او حقیقت را وارونه جلوه داد ضمن اینکه اشاره نکرد که آن اتفاق در زمان مدیریت کدام مدیرعامل بود و برای همین من و آقای مددی در فضای مجازی از سوی ارتش فحاش مورد حمله و هجمه قرار گرفتیم.»

بیشتر بخوانید:  راز پیروزی استقلال در ضربات پنالتی

احمد سعادتمند مدیرعامل اسبق استقلال در واکنش به ادعای دیاباته گفته بود: «اتفاقی که برای خانه دیاباته افتاد، یک ماه و نیم بعد از برکناری من از مدیرعاملی بود. دوستان می‌گویند منزل دیاباته را دزد زد. چرا به راحتی دروغ می‌گویند. اگر ادعا می‌کنند خانه دیاباته را دزد زده، گزارش کلانتری را بیاورند!

فریاد شیران به این صحبت های مدیرعامل باشگاه استقلال هم واکنش نشان داد و گفت: «اینکه سعادتمند از روابط نزدیکش با دیاباته گفته و تاکید کرده شیخ او را داداش صدا می کرده است اصلا در شان مدیریت باشگاه استقلال نیست. ما باید بازیکنان خارجی را کنترل کنیم. متاسفانه اکثر بازیکنان خارجی که به ایران می آیند به لحاظ اخلاقی و رفتاری مشکلاتی ایجاد می کنند و این به خاطر سومدیریت و عدم کنترل و نظارت بر اعمال و رفتار آنهاست. در پاسخ به اظهارات او باید بگویم که ماجرایی که برای دیاباته اتفاق افتاده در زمان مدیریت مددی نبوده است. در قرارداد دیاباته و میلیچ بندی هست که اگر تا یک سال علیه مدیریت و کادرفنی صحبت کنند جریمه می‌شوند. فریادشیران با انتقاد تند از سعادتمند ادامه داد: «کارنامه سعادتمند در استقلال مشخص است! بعد از مدیرعاملی استقلال شغل شما چیست؟ می گویم مشاور راهروهای وزارت ورزش! شما با حکم مستقیم هیات مدیره و با استناد به هشت بندی که دلایل برکناری تان را به صراحت گفته بود کنار گذاشته شدید و حالا هم که دائما در حال رفت و آمد به بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات هستید.»

258 251

کد خبر 1584610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =