۳ نفر
۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
برخورد پلیس با ۳ بادیگارد یک بازیگر

تسنیم نوشت: رئیس پلیس تهران از برخورد با سه بادیگارد غیر قانونی یک بازیگر خبر داد.

سردار حسین رحیمی گفت: بارها اعلام کردیم چیزی به نام بادیگارد نداریم اخیراً دیدیم فردی دست به این کار زد و بادیگارد داشت که فیلم این موضوع نیز در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت که با سه نفر از این بادیگاردهای همراه این فرد (بازیگر) برخورد کردیم، تنها مراکز رسمی درباره مراقبت و حراست‌ها، شرکت‌های انتظام هستند.

رحیمی با اشاره به انهدام سه باند در زمینه جعل اسناد، بیان کرد: در این طرح یک هزار و ۲۳۰ واحد صنفی که احتمال تردد اوباش در آنها وجود داشت، بازرسی شدند و ۶۷ مرکز صنفی پلمب شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به کشف ۱۹ قبضه سلاح جنگی و ۵۵ قبضه شبه سلاح خاطرنشان کرد: تمام افرادی که به هر نحوی از سلاح سرد و گرم استفاده می‌کنند، برابر قانون متخلف هستند و پلیس با آنها برخورد می‌کند.

وی عنوان کرد: در این طرح با خودروهایی که ایجاد مزاحمت و دور دور می‌کنند، برخورد شد و بالغ بر ۱۸۶ دستگاه خودرو در این رابطه توقیف شدند.

این مقام انتظامی متذکر شد: در حوزه پلیس فتا نیز طرح اقتدار اجرا شد، در این طرح با رفتارهای اوباش‌گرانه در فضای مجازی همچون قدرت‌نمایی برخورد شد و ۴۸ متهم با ۶ میلیون فالوور در این رابطه بازداشت شدند.

رئیس پلیس تهران یادآور شد: داروهای سلامت‌محور به هیچ عنوان نباید از فضای مجازی خریداری شود، در یک اقدام هماهنگ باند هفت نفره را شناسایی و بازداشت کردیم و از آنها بیش از ۵۰۰ هزار داروی کمیاب و تاریخ مصرف گذشته کشف شد.

رحیمی با اشاره به انهدام‌ باند ۹ نفره با ۱۲۰ شاکی که به حریم شخصی فضای مجازی افراد دسترسی پیدا می‌کرد، گفت: در حوزه کلاهبرداری در رمز ارز ۱۰ متهم بازداشت شدند و بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان اموال مسروقه مردم به آنها عودت داده شد.

وی درباره بازگشت محدودیت‌ها با توجه به شیوع سویه جدید کرونا در کشور، گفت: در صورتی که ستاد ملی مصوبه داشته باشد و عزیزان کمکی از پلیس بخواهند، پلیس کنار آنها خواهد بود.

۲۳۵۲۳۳

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1584948

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =