فرمانده نیروی دریایی ارتش : به حوزه تولید موتورهای دیزل دریایی سنگین ورود کرده‌ایم

تسنیم نوشت : امیر دریادار شهرام ایرانی یا اشاره به تولید نخستین موتور دیزل دریایی تمام‌ایرانی گفت: ما پا را ازین هم فراتر گذاشته‌ایم و به حوزه موتورهای سنگین‌تر ورود کرده‌ایم و طراحی آن هم انجام شده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تولید نخستین موتور دیزل دریایی تمام‌ایرانی گفت: ما پا را ازین هم فراتر گذاشته‌ایم و به حوزه موتورهای سنگین‌تر ورود کرده‌ایم و طراحی آن هم انجام شده است.

 امیر دریادار شهرام ایرانی ظهر امروز در مراسم الحاق 2 شناور نظامی خنجر و گرز به ناوگان نظامی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه رونمایی از این دستاورد افتخار بزرگی برای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و ارتش مکتبی و انقلابی است اظهار داشت: نخبه‌پروری در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران یک رسالت و مأموریت بر اساس تدابیر فرمانده‌کل قوا، مقام معظم رهبری است.

بیشتر بخوانید : 

ناوشکن نوسازی شده «الوند» به مرزهای آبی کشور بازگشت

رونمایی فرمانده نیروی دریایی ارتش از شناور جدید اطلاعاتی

وی نیروی دریای ارتش را نیروی راهبردی دانست و ابراز کرد: نیروی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با شناورهای پرقدرت هزاران کیلومتر دورتر از آبراهه‌های مرزی در اقیانوس‌ها و دریاهای بین‌المللی، اقتصاد ایران اسلامی را در امنیت کامل، آرامش همراه با اقتدار تحت کنترل قرار داده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اجرای طرح‌های مهم دانش‌بنیان در این نیرو خاطرنشان کرد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی توانسته است از توان نخبگان و جوانان شرکت‌های دانش‌بنیان و ظرفیت علمی صنعتی کشور 100 درصد استفاده کند و به‌عنوان نماد توانمندی ایران اسلامی در گوشه گوشه آب‌های جهان پرچم اقتدار را به اهتزاز درآورد.

2121

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1584976

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =