فرصت مجدد به داوطلبان جامانده برای ثبت نام در آزمون دکتری

باشگاه خبرنگاران نوشت: سخنگوی سازمان سنجش کشور گفت: داوطلبان جامانده می‌توانند تا ۱۰ دی در آزمون دکتری نیمه متمرکز ۱۴۰۱ ثبت نام کنند.

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش کشور گفت: به اطلاع متقاضیان آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ که از اول آذر تا ۱۲ آذر موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند می‌رساند، این سازمان امکانی را فراهم کرده تا این دسته از متقاضیان حداکثر تا روز جمعه مورخ ۱۰ دی بتوانند صرفاَ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org با تاخیر ثبت نام کنند.

او افزود: متقاضیان می‌توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام که در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دسترس است، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

زرین آمیزی تصریح کرد: هزینه ثبت نام با تاخیر حسب مصوبه مورخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ هیئت محترم وزیران مبلغ ۳.۷۷۷.۰۰۰ (سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار) ریال است که به حساب خزانه واریز می‌شود. لازم به توضیح است هزینه فوق شامل مجموع هزینه‌های ثبت نام در بازه زمانی مقرر به مبلغ ۲.۵۸۰.۰۰۰ ریال، ثبت نام برای متاخرین به مبلغ ۱.۶۸۰.۰۰۰ ریال و خدمات پیام کوتاه به مبلغ ۱۲.۰۰۰ ریال است.

سخنگوی سازمان سنجش کشور گفت: آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ در روز جمعه مورخ ۶ اسفند ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دو مرحله‌ای شدن کنکور ۱۴۰۲ قطعی شد

۴۷۲۳۳

کد خبر 1585534

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =