ماجرای شکایت نمایندگان از صدا و سیمای دوره ضرغامی به رهبری به اتهام «توزیع فیلم مستهجن» چه بود؟

حسنوند گفت : مسئولان  صدا و سیما گفتند ما این را دادیم خصوصی و دور از خانواده به عنوان نماینده مجلس ببینید ... شما که نتوانستید در اتاق خودتان این فیلم را ببینید و به رهبری شکایت کردید، چطور می خواهید اجازه بدهید، این فیلم ها را مردم ببینید؟

فریدون حسنوند نماینده مجلس در یک برنامه تلویزیونی گفت: زمانی که آقای ضرغامی رییس صدا و سیما بود، ما هم در کمیسیون فرهنگی بودیم و بحث ماهواره بود. با هماهنگی صدا و سیما و مجلس، گروهی به چند کشور دنیا اعزام شدند تا وضعیت ماهواره و مدیریت آن را بررسی کنند.

به گزارش خبرآنلاین ،در این فیلم که گفت و گو که 16 مرداد پخش شده و اکنون در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود،  او ادامه داد: آقای ضرغامی، اعضای کمیسیون فرهنگی را دعوت کرد و یک فیلم ویدویی داد و با هزار شرمندگی گفت این فیلم از فیلم های مستجهن است. از شبکه های ماهواره ای این را گرفته ایم. این را امشب به خانه ببرید و دور از چشم اعضای خانواده و به صورت خصوصی ببینید.

بیشتر بخوانید:

خبر مهم ضرغامی درباره آخرین وضعیت بودجه

حذف عارف، ولایتی و ضرغامی از شورای عالی انقلاب فرهنگی/ 11 نفر در شورا جابجا شدند

حسنوند گفت: چند روز بعد، به رهبری مراجعه و شکایت کرده بودند که صدا و سیما دارد فیلم مستجهن توزیع می کند. مسئولان  صدا و سیما هم گفتند ما این را دادیم به صورت خصوصی و دور از خانواده به عنوان نماینده مجلس ببینید تا همه واقعیات را دیده باشید. برنامه های ورزشی و کشاورزی و اقتصاد را ببنینید و این فیلم را هم ببینید. شما که نتوانستید در اتاق خودتان این فیلم را ببینید و به رهبری شکایت کردید چطور می خواهید اجازه بدهید، این فیلم ها را مردم ببینید؟

21231

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1585792

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =