یک فعال سیاسی اصولگرا : رئیسی رقیبی جز عملکرد خود ندارد / آقایان برنامه مشخصی در قیمت گذاری ها  ندارند

 سایت شبکه سراسری نوشت:دولت رئیسی شش ماه از عمر را به پایان رساند و عملکرد های آن هنوز برای مردم ناملموس است و روند های منفی اقتصادی هنوز ادامه دارد و در روزمره مردم قابل مشاهده است. جامعه درگیر مشکلات معیشتی است و دولت نیز دیگر توجیهی برای عملکرد خود پیرامون تضاد های درونی ندارد زیرا یکدست سازی نهاد های اجرایی بطور کامل صورت گرفته و رئیسی رقیبی جز عملکرد خود ندارد.

منصور حقیقت پور فعال سیاسی اصولگرا درباره ارزیابی عملکرد دولت رئیسی  گفت: «زمان، زمان کوتاهی برای ارزیابی نهایی است. آقای رئیسی در بخش واکسیناسیون خوب عمل کرد که در ارتباط با مردم هم نشان داده که عملکرد خوبی دارد اینکه دولت در این فاصله دارای طرح و برنامه اساسی برای حل مسائل و مشکلات کشور بوده باشد به ذهنم می‌رسد که مقداری برای قضاوت این کار زود است».

مبارزه با فساد در دولت رئیسی در حد شعار باقی نماند

او ادامه داد: «انسجام در دولت نیز انسجام قابل قبولی نیست و توقع می رفت حالا که همه نهاد ها یک دست شدند کار ها با انسجام در نهادهای اجرایی پیش برود اما این انسجام خوب نیست مثلا در قیمت گذاری ها شاهد هستیم که برنامه مشخصی در دستور کار آقایان وجود ندارد. من معتقدم دولت باید وقت بیشتری برای تدوین برنامه ها میگذاشت و تلاش میکرد برنامه ها بتواند کار را پیش ببرد ضمن اینکه وزار ساختار وزارت خانه ها را بهم می ریزند در حالیکه ممکن است چند ماه دیگر سر جای خود نباشند. نمی شود که وزیری با سلیقه ی خود ساختار وزارتی تعیین کند».

این فعال سیاسی درباره ماهیت سیاسی دولت در گفت‌وگو با سایت «خبر سراسری» تشریح کرد: «آقای رئیسی بحث عدالت و مبارزه با فساد را اعلام کرده است و این کار اگر در کشور تحقق پیدا کند که ما عدالت را اجرا کنیم می‌تواند بسیار مفید باشد اما این ها نباید در قالب شعار باقی بماند. عمده این صحبت ها در قالب شعار باقی می‌ماند و جنبه عملیاتی به خود نمی‌گیرد. لذا دولت آقای رئیسی اگر دنبال این هستند که در قلب مردم جایگاه مناسب پیدا کنند باید بتوانند مبارزه با فساد و تحقق عدالت را اجرا کنند که می‌تواند نتایج خوبی دهد».

بیشتر بخوانید:

دولت در کف خیابان / فوری، سریع، انقلابی مردم احساس آرامش کردند؟

نگرانی ها و دغدغه های باهنر درباره عملکرد دولت رئیسی

غرضی : هضم لقمه بزرگ یکدست شدن قدرت برای اصولگرایان آسان نیست و گلوگیر می شود

حقیقت پور در پایان درخصوص شعارهای اقتصادی دولت به سایت «خبر سراسری» گفت: «از نظر اقتصادی باید زمان بیشتری به دولت دهیم، البته الان من قضاوتی نمی کنم چون فرصت کم است و در ماه های آینده باید ببینیم دولت چه می کند. هر چند در حوزه یارانه ها و ارز 4200 اقدامات خوبی را انجام داده است. ضمن اینکه توافق هم اگر صورت بگیرد امکانات بیشتری در اختیار دولت قرار خواهد گرفت».

21217

کد خبر 1586085

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =