باهنر: سردار سلیمانی دیپلماتی قوی در مذاکره با قدرت ها بود

ایرنا نوشت: رییس جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری، گفت: رسانه‌ها از فرصت برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی برای واکاوی ابعاد مختلف مکتب شهید سلیمانی استفاده کنند.

محمدرضا باهنر  با گرامیداشت یوم‌الله ۹‌دی، گفت: فتنه‌گران سال ۱۳۸۸ می‌خواستند با تحمیل هزینه،  جمهوریت و اسلامیت نظام را مورد هدف قرار دهند که پس از مدتی مردم در ۹دی یکجا به میدان‌ آمدند و فتنه را محکوم کردند.

باهنر: حماسه ۹ دی برای جلوگیری از فتنه‌های بزرگ‌تر باید زنده بماند

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین افزود: برخی می‌پرسد فتنه تمام شده و بهتر است آن را رها کنیم در حالیکه این فتنه‌ها سلسله‌وار بود. فتنه سال ۷۸ کوچکتر بود اما سال ۸۸ بزرگتر شد. بنابراین حماسه ۹ دی باید زنده بماند تا از تکرار فتنه‌های بزرگتر و هزینه‌های تحمیلی جلوگیری شود و ان شاء الله خواب‌های آشفته دشمنان تعبیر نشود.

حاج قاسم یک مکتب است

باهنر با اشاره به دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری، حاج قاسم یک فرد نیست بلکه یک مکتب است. هر فردی ممکن است از یک پنجره و زاویه با روحیات مرحوم حاج قاسم آشنا باشد. یکی شجاعت او را در میدان‌های نبرد، دیگری اخلاص این شهید را برابر ملت یا تواضع و محبوبیت حاج قاسم را میان خانواده شهدا و فرد دیگر هم سردار سلیمانی را به عنوان یک دیپلمات قوی که با سران قدرتهای بزرگ مذکره می‌کرد و حرف خود را به کرسی می‌نشاند، ببیند.

وی ابراز امیدواری کرد که رسانه‌ها از فرصت برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی برای واکاوی ابعاد مختلف مکتب شهید سلیمانی استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:

پرونده ملی چند متهم دارد؟ / اعلام آخرین وضعیت پیگیری حقوقی شهادت سردار سلیمانی

سردار سلیمانی تلفنی به گلشیفته فراهانی چه گفت؟

توصیه هنری آیت‌الله جنتی درباره بزرگداشت شهید سلیمانی

21217

کد خبر 1587581

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =