معاون پارلمانی رئیسی : تلاش های اقتصادی دولت همچنان ادامه دارد

ایلنا نوشت:معاون رییس‌جمهور در امور مجلس گفت: از این پس چرخ تولید هیچ واحد تولیدی یا کارخانه ای به سبب بدهی‌های مالی، متوقف نمی شود.

سیدمحمد حسینی که برای حضور و سخنرانی در تجمع ۹ دی و آیین نکوداشت دومین سالگرد شهید سلیمانی به استان گلستان سفر کرده، در ادامه سفر خود با نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه شهر گرگان دیدار و گفت‌وگو کرد.

چرخ تولید هیچ کارخانه‌ای به دلیل بدهی‌های مالی، متوقف نخواهد شد

حسینی در این دیدار اظهار داشت: دولت با راهکارهای مختلف و برنامه ریزی دقیق درصدد است مشکلات اقتصادی کشور حل شود و رونق تولید شکل بگیرد.

وی افزود: تاکنون بخشی از تلاش‌های دولت در حوزه سلامت و تامین واکسن کرونا به ثمر نشسته و در بخش‌های اقتصادی نیز تلاش دولت همچنان ادامه دارد.

حسینی به سفرهای استانی آیت الله رئیسی اشاره کرد و گفت که حضور رئیس جمهور در بین مردم و پیگیری مشکلات و مسائل آنها از نزدیک موجب امیدواری در آنان می‌شود.

وی به تصویب طرح دوفوریتی حمایت از واحدهای تولیدی در دولت اشاره کرد و گفت: هرچند این طرح از منظر حقوقی و کارشناسی به اصلاحات نیاز دارد اما مقرر شد تا از این پس هیچ واحد تولیدی یا کارخانه ای به سبب بدهی‌های مالی چرخ تولید آن متوقف نشود.

حسینی بیان کرد: ساز و کارهای لازم برای احقاق حقوق بانک‌ها و تسهیلاتی که از منابع بیت المال داده می‌شود نیز پیش‌بینی خواهد شد.

معاون پارلمانی رییس جمهوری در ادامه به شخصیت سپهبد شهید سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: جدیت و نظم در فعالیتهای ایشان بسیار مشهود بود و وی سمبل وحدت و یکپارچگی به شمار می رفت.

حسینی اظهار داشت: برای سردارسلیمانی فرقی نمی کرد که در جبهه مقاومت به چه قوم و یا مذهبی کمک می‌کند هر جا مظلومی را مشاهده می‌کرد به امداد ایشان می شتافت.

سخنرانی در تجمع ۹ دی، دیدار با خانواده شهدا، گفتگو با جمعی از روحانیون اهل سنت و دیدار با نماینده ولی فقیه در گلستان از جمله برنامه‌های معاون پارلمانی رییس جمهور در گلستان است.

حسینی همچنین در بدو ورود به استان گلستان، در فرودگاه گرگان به یکی از شهدای حادثه تروریستی زاهدان که پیکر مطهرش همزمان وارد این استان شده بود، ادای احترام کرد

بیشتر بخوانید:

نهضت احیای بنگاه‌های تطعیل شده، وعده تازه معاون اول رئیسی

طرحی که در مجلس فوریتی شد/ هدف: جلوگیری از بازداشت و حبس سرمایه‌گذاران بدهکار

21217

کد خبر 1587625

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =