سردار اشتری: امنیت باثباتی در داخل و مرزهای کشور داریم

ایرنا نوشت: فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: امنیت با ثباتی در کشورمان حاکم است و در مرزها نیز هیچ مشکل ناامنی وجود ندارد.

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری در حاشیه برگزاری کنگره بین‌المللی «به وقت حاج قاسم» در کاشان در گفت‌وگو باخبرنگاران، تاکید کرد: حافظان مرزها، مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی، سازمان‌های نیروهای مسلح از جمله ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هوشیاری کامل در مرزها حضور دارند و هر حرکتی را قبل از هر اقدامی خنثی خواهند کرد.

وی ادامه داد: به علت همراهی بسیار خوب مردم شریف ایران با پلیس و هوشیاری حافظان امنیت، وضعیت داخل شهرها از آرامش و امنیت خوبی برخوردار است.

بیشتر بخوانید:

تاکید فرمانده «ناجا» بر حمایت از آمران به معروف

فرمانده کل انتظامی کشور درخصوص هوشمندسازی پلیس اظهار داشت: این طرح در هفته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (ناجا) امسال کلید خورد و اقدام‌های خوبی هم در زمینه خدمت‌رسانی در سامانه پلیس من و هم در زمینه اجرای ماموریت‌ها در سامانه پلیس همراه انجام شده است.

وی تصریح کرد: فعالیت‌های مطلوبی آغاز شده و هم اکنون بیش از ۲۰ خدمت به صورت غیرحضوری  به مردم ارایه می‌شود و در اجرای ماموریت‌ها نیز ماموران انتظامی در سراسر کشور راحت‌تر، سریع‌تر و با دقت بیشتر ماموریت‌ها را  انجام می‌دهند.

سردار اشتری افزود: تلاش می‌کنیم تمامی خدمات پلیس به صورت هوشمندانه به مردم ارایه شود و اجرای ماموریت‌ها نیز بر پایه پلیس حرفه‌ای و حرفه‌گرایی صورت پذیرد که این مهم در آموزش‌ها  لحاظ شده تا با هوشمندسازی بتوان با دقت بیشتر و سرعت بیشتر به مردم خدمات‌رسانی کرد.

وی اضافه کرد: با به کارگیری تجهیزات جدید در ناجا و ارتقای ساختاری که با ابلاغ فرمانده معظم کل قوا صورت گرفت، امیدواریم بتوانیم برای ارتقای امنیت بیشتر، بیش از گذشته در خدمت  مردم شریف و عزیز ایران باشیم.

فرمانده کل انتظامی کشور اظهار امیدواری کرد که اعتمادی که مردم به ناجا پیدا کرده‌اند که بالاترین سرمایه همکاران در سراسر کشور است روز به روز افزایش یابد تا خدمتگزاران خوبی برای مردم و سرباز لایقی برای ولایت باشیم.

47231

کد خبر 1587902

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =