ستاد حمایتی راه اندازی می شود / مخبر : موانع تولید بسیار قوی و جدی است

معاون اول رییس جمهوری، عزم دولت برای رفع موانع پیش روی تولید در کشور را بسیار قوی و جدی توصیف کرد و از راه اندازی ستادی برای احیا واحدهای تولیدی تعطیل و یا نیمه تعطیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول ریاست جمهوری، «محمد مخبر» در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی زواره ای و حضور در چند کارخانه تولیدی و صنعتی با مدیران، عوامل و کارگران این واحدهای تولیدی گفت  و گو کرد و از نزدیک مراحل ساخت تولیدات و مشکلات پیش روی تولید در این کارخانجات را مورد بررسی قرار داد.

در این بازدید که حدود دو ساعت به طول انجامید و استاندار تهران نیز معاون اول رییس جمهور را همراهی می‌کرد، مدیران واحدهای تولیدی به تفصیل مشکلات خود را اعم از کمبود سرمایه در گردش، بازپرداخت وام های بانکی، بدهی مالیاتی، صدور مجوزها، تامین مواد اولیه، وجود برخی مقررات زائد و... با معاون اول رییس جمهور در میان گذاشتند.

در ادامه مقرر شد گزارشی کامل از مشکلات موجود از سوی استانداری تهران تهیه و پس از ارائه برای رفع آنها با حضور مسئولان مربوطه اقدام شود.

مخبر در پایان این بازدید عزم دولت را برای رفع موانع پیش روی تولید در کشور بسیار قوی و جدی توصیف کرد و از راه اندازی ستادی برای احیا واحدهای تولیدی تعطیل و یا نیمه تعطیل خبر داد.

بیشتر بخوانید:

معاون اول رئیسی : حل مشکلات مردم،  زمان‌بر است

۲۱۲۳۱

کد خبر 1588008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =