برنا نوشت:

خسرو حیدری در یک قدمی باشگاه استقلال قرار گرفت.باید از خسرو حیدری به واسطه پیوستن احتمالی اش به یکی از تیم های بزرگ تهرانی به عنوان بمب خبری لیگ یازدهم یاد کرد.
هافبک راست تیم فوتبال سپاهان اگرچه یک سال دیگر با این باشگاه اصفهانی قرارداد دارد اما در مذاکرات ابتدایی با باشگاه استقلال اعلام کرده شرایط قراردادش به گونه ای است که می تواند از سپاهان جدا شود.خبرهای دریافتی در این خصوص حکایت از آن دارد که خسرو حیدری فصل گذشته با رقمی بیش از سقف قرارداد که 350 میلیون تومان بود قرارداد امضاء کرد و به سپاهان پیوست. در همین قرارداد بندی گنجانده شده که باید رقم قرارداد حیدری در سال دوم بیست درصد افزایش یابد.
با تمام این فعل و انفعالات رقم قرارداد حیدری بسیار بیشتر از سقف قرارداد می شود و طبق ادعای این بازیکن، حیدری می تواند از سپاهان جدا شود. خسرو حیدری در آخرین اظهار نظرش از اعلام وضعیت تیم آینده خود خودداری کرده است.
مذاکرات حیدری با استقلال در شرایطی انجام شده که این روزها زمزمه حضور حیدری در تراکتورسازی تبریز شنیده می شود اما یک منبع آگاه در باشگاه تبریزی از منتفی شدن حضور این بازیکن در تبریز خبر داد.
لازم به ذکر است که پدر همسر حیدری نقش ویژه ای در بازگشت وی به استقلال داشته است.

251 41

کد خبر 158824

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =