پیگیری تحقیق و تفحص از وزیر نفت روحانی / ذره ای کوتاه نمی آییم

ایسنا نوشت :نماینده کاشمر در مجلس تاکید کرد که مجلس پیگیر تحقیق و تفحص از عملکرد وزیر نفت در دولت سابق است و در پیگیری حقوق مردم ذره ای کوتاه نمی آید.

نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجلس پیگیر تحقیق و تفحص از عملکرد وزیر نفت در دولت سابق است و در پیگیری حقوق مردم ذره ای کوتاه نمی آید. ما با عاملان تضییع حقوق مردم مماشاتی نمی کنیم.

جواد نیک بین با اشاره به تصویب تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت در دولت سابق گفت: قصور وزارت نفت در دوره مدیریت زنگنه بر این وزارتخانه مهم بر نمایندگان احراز شده است از این رو تحقیق و تفحص از این وزارتخانه کلید خورده است.

وی ادامه داد: مسئولان وقت باید نسبت به عملکرد ضعیف خود پاسخگو باشند چرا که با اهمال کاری آنها، کشور دچار عدم توفیق در دیپلماسی انرژی بوده و خسارات چند ده میلیاردی به کشور و درآمدهای آن وارد شده است.

این نماینده مجلس اضافه کرد:رأی قاطع و بالای نمایندگان به تحقیق و تفحص از عملکرد این وزارتخانه، بیانگر جدیت نمایندگان در پیگیری حقوق مردم ایران است. باید به مردم این اطمینان خاطر را بدهم که مجلس انقلابی در پیگیری حقوق آنها ذره ای کوتاهی نخواهد کرد و با عاملان تضییع حقوق مردم مماشاتی نمی کند.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد توییتری علی مطهری به صداوسیما درباره ماجرای جنجالی کرسنت

با رای موافق 162 نماینده / تحقیق و تفحص به وزارت نفت رسید

دستور جلسات داغ این هفته مجلس: از طرح شفافیت تا تحقیق و تفحص از وزارت نفت

21212

کد خبر 1589019

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =