قالیباف ، «دیشب تا دیروقت »پیگیر چه کاری بود؟

ایرنا نوشت:رییس مجلس شورای اسلامی از ستاد بحران کشور، کمیته امداد امام خمینی(ره)، جمعیت هلال احمر، وزارت نیرو و سایر دستگاه‌های مرتبط خواست نسبت به سیل اخیر مناطق جنوبی و غربی رسیدگی جدی و فوری کنند.

«محمدباقر قالیباف» در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۴ دی ماه مجلس شورای اسلامی در جریان تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت ملی آب و فاضلاب کشور گفت: سیل روزهای گذشته در مناطق غربی و جنوبی کشور مردم را دچار مشکلات فراوانی کرده است. با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع سیل در استان‌های جنوبی کشور از جمله بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، فارس، جنوب کرمان لازم است این موضوع مورد توجه قرار گرفته و تمهیدات جدی اندیشیده شود.

قالیباف خواستار رسیدگی جدی و فوری به مناطق سیل‌زده کشور شد

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: دیشب تا دیروقت پیگیر این موضوع بودیم. چرا که شرایط زندگی مردم در این مناطق خوب نیست و حتما نیاز به توجهات جدی و آنی به زندگی روز مره مردم وجود دارد.

وی تاکید کرد: ستاد بحران کشور، کمیته امداد امام خمینی(ره)، جمعیت هلال احمر، وزارت نیرو و سایر دستگاه‌های مرتبط تلاش کنند تا در این شرایط به هموطنان کمک شود. البته از اینکه باران آمده خوشحالیم ولی برای جبران آسیب دیدگی مردم امیدواریم توجه جدی و فوری انجام شود.

بیشتر بخوانید:

مهاجری: دولت رئیسی دست جبهه پایداری است / قالیباف دارد خودش را کنار می‌کشد

وصیه یک روزنامه به قالیباف: برای سفرهای خارجی تان، یک مشاور به کار بگیرید

مشاوران قالیباف، چگونه او را در دام سفر مسکو انداختند؟/ واقعا باید گفت مشاور هم مشاورهای جدید!

21217

کد خبر 1589182

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =