بهداد سلیمی: به بعضی بازیکنان پورشه دادند اما پلاک نداشت!

بهداد سلیمی وزنه بردار المپیکی ایران از ناراحتی‌اش از پرداخت پاداش به بازیکنان تیم ملی فوتبال گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بهداد سلیمی وزنه بردار سابق ایران و قهرمان المپیک 2012 لندن در برنامه سلام صبح بخیر و در گفتگو با سعید اکبری درباره علاقه اش به پرسپولیس گفت:« من طرفدار نساجی هستم و طرفدار این تیم خواهم بود. اما در دوران اقای رویانیان با من قراردادی بسته شد و قرار بود پرسپولیس در لیگ وزنه برداری شرکت کند ولی بنا به دلایلی پرسپولیس در آن رقابت ها شرکت نکرد و قرارداد من هم با این تیم فسخ شد. من هم برای طرفداران استقلال و پرسپولیس احترام قائل هستم.»

سلیمی درباره طلبش از پرسپولیس و اهدای خودرو پورشه به بازیکنان این تیم گفت: بخشی از طلبم پرداخت نشد اما ماشین پورشه ای هم که به بعضی از بازیکنان دادند پلاک نداشت.»

قهرمان المپیک لندن درباره پستش علیه فوتبالیست‌ها و پاداش‌هایی که آنها گرفتند گفت:«ما دو سال پیگیر مطالبات بازی های آسیایی خودمان بودیم و وزارت ورزش هم هر زمان بهانه می آورد. همان زمان خبری از وزارت ورزش آمد که یک میلیون دلار به بازیکنان تیم ملی فوتبال به عنوان پاداش داده شده و بین آنها تقسیم شد. من روی صحبتم به آن مسئولی بود که به ما گفته بود پول نداریم اما با چدمان پر از پول به اردوی تیم ملی رفته بود.»

بیشتر بخوانید:

256 251

کد خبر 1589254

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =