فراخوان پناهیان برای «زیارت مزار حاج قاسم»

دانشجو نوشت:پیشنهاد میکنم مردم حتما برای یک بار هم شده به زیارت حاج قاسم بیایند. تبلیغات نمی کنم ولی زیارت مزار این شهید متفاوت است.

علیرضا پناهیان، در برنامه زنده مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی گفت:  سردار سلیمانی در طول فعالیت خود با محدودیت های زیادی روبرو شد و فقط رهبری از ایشان حمایت کرد. 

پناهیان: تبلیغ نمی‌کنم اما به زیارت مزار حاج قاسم بیایید

این استاد حوزه و دانشگاه در ویژه‌برنامه «قهرمان بدون مرز» گفت: پیشنهاد میکنم مردم حتما برای یک بار هم شده به زیارت حاج قاسم بیایند. تبلیغات نمی کنم ولی زیارت مزار این شهید متفاوت است. این اولین بار است که کسی می گوید به زیارت مزار حاج قاسم بیاید، اگر محدودیت ها نباشد می گویم کرمان یکی از اقطاب(قطب های) زیارتی کشور شده است. سردار سلیمانی به کسانی که به زیارتش می‌آیند قطعا حال و هوای عجیبی می‌دهند عظمت روحی و نوع ارتباط حاج قاسم با خدا سبب نزدیکی مردم با او شده است

علیرضا پناهیان در ادامه خاطر نشان کرد:حاج قاسم ولایتمدار ترین فرد در جمهوری اسلامی بود. شهید سلیمانی با صراحت به ما گفت؛ که ولایت فقیه و ولی فقیه برای خداوند مهم است. سوال درباره ولایت فقیه  مهمترین پرسش خداوند، از منظر سردار سلیمانی‌ست. کار برای جمهوری‌اسلامی سبب جلب رضایت امام زمان(عج) می‌شود. 

بیشتر بخوانید:

نقل قول مرعشی از سخنان تند و ضدروسی سردار سلیمانی در ارزیابی روابط تهران-مسکو

ببینید | درخواست سردار سلیمانی در زمان حیاتشان از رئیسی

21217

کد خبر 1589258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =