سپاه صدای انفجار در کرج را تایید کرد/ علت صدا چه بود؟

تسنیم نوشت: سپاه امام حسن استان البرز در اطلاعیه ای اعلام کرد علت صدای انفجار شنیده شده در حومه کرج شلیک یک راکت آموزشی بوده است.

 در پی شنیده شدن صدایی شدید در حومه کرج، روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز در اطلاعیه ای اعلام کرد:  صدای شدید شنیده شده عصر امروز در حومه کرج ناشی از شلیک یک راکت در تمرین آموزشی و بصورت مدیریت شده در یکی از مقرهای سپاه بوده است که موجب برخی گمانه‌زنی‌ها و شایعات در فضای مجازی شده است.

این اطلاعیه تصریح کرده است: اینگونه تمرینات مسبوق به سابقه بوده و به هموطنان عزیز توصیه می‌شود به شایعات ساخته و پرداخته معاندین و دشمنان ملت ایران توجه و اعتنایی نکنند

تکذیب استانداری تهران

ساعاتی پیش تر ، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفته بود: موضوع انفجار موشک در شهر قدس این استان شایعه است و حقیقت ندارد.

به گزارش ایرنا محسن نایبی در واکنش به شایعات مطرح شده در فضای مجازی در خصوص انفجار موشک در شهر قدس تهران  افزوده بود: این شایعات صحت ندارد.

گفتنی است ، برخی شبکه های مجازی مدعی شده بودند که یک موشک بر فراز شهر قدس منفجر شده ‌است و مردم در وحشت به خیابان‌ها سرازیر شده‌اند.

بیشتر بخوانید :

شیب انتقادات مجلس از دولت تند شده/ تذکرات از وزیران عبور کرده و به رئیسی رسیده است

خط‌ و نشان پایداریچی های مجلس برای مذاکره‌کنندگان در وین!

مورد عجیب«نمایندگی معین»/ هیات رئیسه مجلس حکم امضا شده قالیباف را لغو کرد

مطالبات زنان در مجلس یازدهم فراموش شده/ تلاش تندروها برای محدودسازی زنان

میز کار جالب یک نماینده شیفته خدمت در مجلس

21215

کد خبر 1589677

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =