فرمانده نیروی دریایی سپاه: فرمانده کل نیروهای مسلح ما یک مرجع تقلید است

تابناک نوشت: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمهوری اسلامی انتقام شهید سلیمانی را از آمریکا خواهد گرفت.

سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد که شهید قاسم سلیمانی مشتاق شهادت بود.

سردار تنگسیری در گفت‌وگوی اختصاصی با شبکه المنار لبنان گفت حاج قاسم، کاریزمای خاصی داشت و جمهوری اسلامی انتقام وی را از آمریکا خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه، نیروهای سپاه در منطقه خلیج و تنگه هرمز وظیفه دارند، گفت که ارتش جمهوری اسلامی، مسئولیت تأمین امنیت دریای عمان را بر عهده دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه هدف دشمنان از ورود به منطقه، غارت نفت بوده و هست، تصریح کرد، منطقه خلیج فارس، یک منطقه راهبردی و حساس بوده و حضور آمریکا در این منطقه حساس نشان از اهمیت آن دارد.

سردار تنگسیری، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران، از منطقه محافظت می‌کند، خاطر نشان کرد: «ما نمی‌خواهیم با کسی بجنگیم... ما پس از پیروزی انقلاب، وزارت جنگ را به دفاع تبدیل کردیم».

وی با تأکید بر اینکه سربازان ایران با دشمنان مقابله می‌کنند، به دعوت جمهوری اسلامی ایران از کشورهای مسلمان برای حضور در رزمایشهای اخیر خبر داد و گفت: «ما در رزمایشهای خود از عمان و قطر دعوت کردیم که در این رزمایش شرکت کنند.

این فرمانده سپاه با اشاره به اینکه دشمنان در پی ایجاد دشمنی بین کشورهای منطقه هستند، تصریح کرد: «صدام با حمایت دشمنان ما، به ما حمله کرد... ولی ما همیشه برای مقابله با تهدید، خودمان را آماده می‌کنیم و آمادگی خود را افزایش می‌دهیم... فرمانده کل نیروهای مسلح ما یک مرجع تقلید است... و دائما بر آمادگی نیروهای مسلح تأکید دارند».

فرمانده بلندپایه سپاه به اسرائیلی ها: به زانو در آمدید /پیروزی ها ادامه دارد

21231

کد خبر 1590084

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =