آمار شهدای دارای پرونده و فاقد پرونده حادثه هواپیمای اوکراینی در بنیاد شهید

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: رییس بنیاد شهید اعلام کرد: امیدواریم سیر قانونی پرونده این حادثه در قوه قضاییه به زودی به پایان برسد و عواملی که قصور داشتند شناسایی شوند تا آرامشی بر آلام این خانواده‌ها باشد.

مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی با حضور مدعوین نظامی، انتظامی، بنیادی و تعدادی از خانواده‌های شهدای پرواز اوکراینی در قطعه ۵۰ بهشت زهرا در گلزار شهدا برگزار شد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم گفت: از میان ۱۳۳ خانواده محترمی که شناسایی شده اند برای ۷۳ مورد در بنیاد شهید پرونده تشکیل شده و تعداد دیگری هم در حال انجام است.

آمار شهدای دارای پرونده و فاقد پرونده حادثه هواپیمای اوکراینی در بنیاد شهید


قاضی زاده گفت: تعدادی از این خانواده‌ها هم در ایران نیستند، ولی ما آمادگی داریم به عنوان شهید برای آن‌ها نیز تشکیل پرونده بدهیم.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از طرف آقای رییس جمهور و همه مسئولین نظام به خانواده‌های شهدای پرواز اوکراینی عرض تسلیت داریم و امیدواریم سیر قانونی پرونده این حادثه در قوه قضاییه به زودی به پایان برسد و عواملی که قصور داشتند شناسایی شوند تا آرامشی بر آلام این خانواده‌ها باشد.
گفتنی است خانواده‌های شهدای پرواز اوکراینی در ۱۴ استان کشور پراکنده هستند و از این میان خانواده ۸۴ نفرشان در تهران ساکن هستند.
۵ نفر از شهدای پرواز اوکراینی در قطعه ۵۰ بهشت زهرا در جوار گلزار شهدای مدافع حرم خاکسپاری شده اند.

بیشتر بخوانید:

تحویل ۱۵۰ پیکر شهدای سقوط هواپیمای اوکراینی به خانواده‌ها

گلایه وکیل تعدادی از خانواده‌های جان باختگان هواپیمای اوکراینی از تعداد متهمان پرونده

دستور ویژه رئیسی برای تسریع پرداخت غرامت به خانواده‌های حادثه هواپیمای اوکراینی

21231

کد خبر 1590098

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =