شاید سبب خیر شود!

بهنام ابوالقاسمپور، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص حذف سرخابی‌ها از آسیا گفت: از یک نظر اتفاق بدی بود ولی از یک نظر دیگر اتفاق خوبی رخ داده و باید تکلیف این دو تیم مشخص شود و زودتر به بخش خصوصی بروند.

سپهر ستاری: بهنام ابوالقاسمپور درباره حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید تاسف خورد که این دو تیم مردمی که باعث خوشحالی و غم مردم می‌شود از آسیا حذف شوند. این خبر برای فوتبال ما خیلی بد است و شاید بعضی تیم‌ها خوشحال شوند که این دو تیم حذف شوند ولی استقلال و پرسپولیس اعتبار فوتبال ایران هستند. باید از مسئولین بپرسیم چرا باعث حذف سرخابی‌ها شدند چون می‌توانستند زودتر از این‌ها دغدغه دو تیم را برطرف کنند. حالا این اتفاق افتاده و امیدوارم بعد از این بهتر شود و کارها را انجا دهند.ند

او در خصوص مقصرین اصلی این اتفاق معتقد است: بی‌ثباتی مدیریت در استقلال و پرسپولیس و اینکه مدیرانی که ضربه زدند به راحتی از دو تیم رفتند که نشان می‌دهد نظارتی روی دو تیم نبوده و هرکسی اینجا حضور داشته فکر منافع خودش بوده و دغدغه باشگاه را نداشته است. به نظرم اول مدیران باشگاه و بعد وزیر قبلی ورزش مقصر هستند. خیلی نمی‌شود به وزیر فعلی گفت.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره علت عدم پیگیری تخلفات مدیران سابق دو باشگاه و عدم مجازات آن‌ها گفت: چون من خودم کار اداری می‌کنم اگر در سیستم اداری ما اتفاق کوچکی رخ دهد فورا توسط دستگاه نظارتی بازخواست می‌شویم و به دادگاه می‌رسیم. نمی‌دانم چرا در این دو تیم اتفاق خاصی نیفتاده و به نظرم کسانی پشت پرده هستند که از مدیران حمایت می‌کنند و برای آن‌ها اتفاق خاصی نمی‌افتد.

او معتقد است شاید این اتفاق سبب خیر شود و در نهایت دو باشگاه خصوصی شوند: از یک نظر اتفاق بدی بود ولی از یک نظر دیگر اتفاق خوبی رخ داده و باید تکلیف این دو تیم مشخص شود و زودتر به بخش خصوصی بروند.

بیشتر بخوانید:

تغییر جدول لیگ قهرمانان آسیا بعد از حذف استقلال و پرسپولیس

بازتاب حذف استقلال و پرسپولیس در رویترز و فرانس ۲۴

تمام تیم‌های حذف‌شده از لیگ قهرمانان آسیا

258 251

کد خبر 1590139

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =