محمد فیلی:  اینقدر «مختارنامه» پخش شد که همه فکر می‌کنند من فقط نقش منفی بازی کرده‌ام!

میزان نوشت: بازیگر سریال «مختارنامه» گفت: ظاهرا این بار نقشم در سریال میرباقری منفی نیست، البته من نقش منفی زیاد بازی نکردم، اما اینقدر مختارنامه پخش شد که همه فکر می‌کنند من فقط در نقش منفی حضور داشتم.

محمد فیلی درباره فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: فعلا مشغول بازی در پروژه خاصی نیستم، البته پیشنهاداتی بوده، اما هیچکدام جدی نشده است، این روزها پیشنهادات زیادی برای بازی به من می‌شود باور کنید بعد از خواندن برخی فیلم‌نامه‌ها به خودم می‌گویم این‌ها از لحاظ کیفی چگونه مجوز گرفته اند.  برخی پیشنهادات و فیلمنامه‌ها عجیب‌اند، نمی‌دانم نویسنده به چه چیزی فکر می‌کرده، متاسفانه باید از لحاظ کیفی نظارت بیشتری به فیلمنامه‌ها شود، زیرا نه قصه دارند و نه حرف خاصی برای گفتن مطرح می‌کنند، صرفا مجوز گرفته و ساخته می‌شوند و هیچ عوایدی هم برای یک بازیگر ندارند و بیشتر کارنامه وی را سیاه می‌کنند.  

بازیگر سریال «مختارنامه» در همین رابطه اضافه کرد: طی ماه گذشته چندین کار سینمایی به من پیشنهاد شده است، وقتی فیلمنامه را می‌خوانم به خودم می‌گویم این اثر ارزش تله فیلم شدن را هم ندارد چطور به آن می‌گویند سینمایی، بعد می‌فهمم سرمایه‌ای جور شده که به هر صورت باید آن را خرج کنند و برایشان هیچ اهمیتی ندارد که چه محصولی به مخاطب می‌رسد.  

وی ادامه داد: البته در این میان آثار خوب هم هستند، به عنوان مثال چندی پیش در فیلم سینمایی هنر تجربه «در دل تاریکی» به کارگردانی محمد احمدی به ایفای نقش پرداختم که اثری کاملا شسته رفته و قابل دفاع بود، اثری که به واسطه تهیه کننده با سابقه با برنامه ریزی بی نظیری تولید شد و طبیعتا به دلیل داشتن فیلمنامه خوب و کارگردانی درست می‌توان به پخش آن امیدوار بود.  

 بازیگر سریال «روزی روزگاری» با اشاره به حضور در سریال «بهروز افخمی» تاکید کرد: علاوه بر این در سریال «رعد و برق» بهروز افخمی هم حضور داشتم که قرار بود امسال روی آنتن تلویزیون برود، اما متاسفانه پخشش به تعویق افتاد و معلوم نیست در چه زمانی پخش خواهد شد، این سریال اثری است که مخاطب ارتباط خوبی با آن برقرار می‌کند.  

فیلی درباره نقش خود در سریال «سلمان فارسی» افزود: خدا را شکر ظاهرا این بار نقشم منفی نیست، البته من نقش منفی زیاد بازی نکردم، اما اینقدر مختارنامه پخش شد که همه فکر می‌کنند من فقط در نقش منفی حضور داشتم، آرزوی من این است که در سریال «سلمان فارسی» نقشی مثبت داشته باشم، حال باید منتظر ماند و دید که میرباقری در نهایت چه تصمیمی برای این کاراکتر خواهد گرفت.  

۵۸۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1590441

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =