استقلال از پرسپولیس فاصله گرفت

استقلال با برتری مقابل مس رفسنجان صدرنشین لیگ باقی ماند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم های فوتبال استقلال و مس رفسنجان در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان استقلال با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد.

ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، زبیر نیک‌نفس، جعفر سلمانی، رودی ژستد، محمد دانشگر، سبحان خاقانی و امیرحسین حسین‌زاده

ترکیب مس رفسنجان:

داود نوشی صوفیانی، مجید نصیری، فرشاد محمدی‌مهر، عقیل کعبی، شاهین توکلی، سید مهدی حسینی، مهرداد رضایی، مهدی ترکمان، محسن آذرباد، مجید علیاری، گادوین منشا

نیمه اول:

دقیقه ۱: استقلالی ها بازی را خیلی خوب آغاز کردند. پاس دیدنی رودی ژستد در موقعیتی تک به تک نصیب حسین زاده شد و او نیز دروازه مس را باز کرد اما در موقعیت آفساید قرار داشت و گل او مردود اعلام شد.
دقیقه ۵: فرار عالی یامگا با پاس او به حسین‌زاده همراه شد ولی توپ از مقابل حسین‌زاده رد شد تا فرصت خوبی از دست برود.

دقیقه ۹: پاس خوب زبیر نیک نفس از داخل زمین خودی به کوین یامگا رسید و این بازیکن با خطای مهدی ترکمان درون محوطه جریمه سرنگون شد و داور یک خطای پنالتی به سود آبی ها اعلام کرد. کوین یامگا پشت این توپ ایستاد و به زیبایی و در جهت حرکت نوشی صوفیانی توپ را وارد دروازه کرد و استقلال را پیش انداخت.
دقیقه ۱۰: شلیک خوب و محکم گادوین منشا از فاصله ۳۰ متری با اختلاف ناچیز روی تور دروازه آبی ها فرود آمد.
دقیقه ۱۱: حرکت دیدنی و تیمی بازیکنان استقلال و پاس امیرحسین حسین زاده به جعفر سلمانی رسید و این بازیکن در مصافی تک به تک با نشوی صوفیانی قرار گرفت که ضربه پای چپ این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

بیشتر بخوانید:

دقیقه ۱۴: شوت محکم حسین زاده از پشت محوطه جریمه به بازیکنان مس برخورد کرد و راهی به دروازه این تیم پیدا نکرد.

دقیقه ۲۹: حرکت دیدنی کوین یامگا و پاس او درون محوطه جریمه به سبحان خاقانی رسید ولی تعلل این بازیکن باعث از دست رفتن فرصت خوبی برای استقلال شد.

دقیقه ۳۴: یک ارسال پشت مدافعین به مجید علیاری رسید که این بازیکن درون محوطه جریمه با خطای مرادمند سرنگون شد و داور نیز به نشانه خطای پنالتی در سوت خود دمید. گادوین منشا مهاجم:  مسی ها پشت این توپ ایستاد و آن را وارد دروازه حسینی کرد

دقیقه ۴۲: ارسال خوب کوین یامگا به روی دروازه نصیب رودی ژستد شد و ضربه قیچی برگردان این بازیکن را نوشی صوفیانی در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۴: روی حرکت خوب ژستد، امیرحسین حسین زاده صاحب موقعیت شد و شلیک محکم این بازیکن از پشت محوطه جریمه را نوشی صوفیانی سنگربان مس با نوک انگشتانش راهی کرنر کرد.

دقیقه ۴۵+۱: پاس امیرحسین حسین زاده پشت مدافعین به سیاوش یزدانی رسید و ضربه این بازیکن وارد دروازه شد اما او چندین متر در آفساید قرار داشت و کمک داور نیز پرچم خود را به نشانه آفساید بلند کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۴۶: فشار بازیکنان استقلال روی نوشی صوفیانی باعث اشتباه سنگربان مس شد و دفع توپ او باعث شد تا جعفر سلمانی با دروازه خالی مواجه شود و پیش از اینکه این بازیکن ضربه ای به توپ بزند، با خطای محمدی مهر متوقف شد.

دقیقه ۴۷: ارسال حسین مرادمند به روی دروازه با ضربه سر رودی ژستد همراه شد که توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰: ارسال کوین یامگا از سمت راست به رودی ژستد رسید و این بازیکن نیز ضربه اش را به سمت دروازه زد اما با خطاب سیدمجید نصیری سرنگون شد و داور نیز یک خطای پنالتی دیگر به سود استقلال اعلام کرد. کوین یامگا نیز پشت این توپ ایستاد و ضربه اش را برخلاف حرکت نوشی صوفیانی وارد دروازه کرد و استقلال را پیش انداخت.

دقیقه ۶۶: روی اشتباه مدافعین استقلال، مجید علیاری پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که شوت محکم و سر ضرب این بازیکن از بالای دروازه به شکل بسیار خطرناکی به بیرون رفت.
دقیقه ۶۷: روی اشتباه دانشگر، مهدی ترکمان با یک قطع توپ تیمش را صاحب موقعیت ۴ به ۳ کرد و آذرباد را در موقعیت خوبی قرار داد. پاس او در موقعیتی تک به تک به گادوین منشا رسید که شوت این بازیکن را حسینی به زیبایی مهار کرد تا آبی ها همچنان تیم برنده بازی باقی بمانند.

دقیقه ۷۴: پاس دیدنی مهدی حسینی به مجید علیاری رسید و ضربه سر این بازیکن به تیر دروازه استقلال برخورد کرد تا مس موفق به زدن گل تساوی نشود.

دقیقه ۸۷:: اشتباه مرگبار عقیل کعبی و پاس رو به عقب او، پیش از آنکه به نوشی صوفیانی برسد، با توپ ربایی امین قاسمی نژاد همراه شد و این بازیکن نیز با عبور از سنگربان مس، دروازه خالی را به راحتی باز کرد.

دقیقه۹۲: مسی ها روی یک ضربه آزاد در محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیت شدند که روی اشتباه مدافعان این تیم، سلیمانی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

۲۵۷ ۲۵۶

کد خبر 1590531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =