هومن حاجی‌عبداللهی: احسان علیخانی سال‌ها مردم را به گریه انداخت و این بار ما را

هومن حاجی‌عبداللهی با بیان این که احسان علیخانی سال‌ها مردم را به گریه انداخت و در «جوکر» شرکت‌کنندگان در این مسابقه را، از دشواری‌های نخندیدن گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هومن حاج‌عبداللهی از جمله چهره‌های حاضر در برنامه «جوکر» که به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی از شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود می‌گوید احسان علیخانی سال‌ها ملت را به گریه انداخت ولی با «جوکر» خنداندشان. 

او با اشاره به این که «این بار البته ما را به گریه انداخت»، توضیح داد: «ما را می‌آورد آن‌جا و شش ساعت می‌انداخت گَلِ هم و اگر مردم این بازی را در خانه به عنوان بازی خانوادگی انجام دهند می‌بینند که در دو دقیقه اول خیلی‌ها حذف می‌شوند و نخندیدن خیلی سخت است. خیلی باید انرژی بگذارید که نخندید.» 

او در این گفت‌وگوی تصویری در توضیح این که چه می‌کرده است که نخندد، ادامه داد: «به بدبختی‌هایم فکر می‌کردم و نمی‌خندیدم. هر کسی در زندگی‌اش مشکل و گرفتاری دارد. شاید مشکلات زندگی شما از نگاه من آسان و سهل باشد و برعکس، مشکلات زندگی من از دید شما نکته خاصی نداشته باشد.»  

بیشتر بخوانید: 

تصاویری تازه از چهره خنده‌دارِ بازیگرانِ «جوکر » 

کنایه سام درخشانی به سانسور کنندگان «جوکر»

«جوکر» نام یک رئالیتی‌شو در شبکه نمایش خانگی، به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی است که طی آن چندتن از چهره‌های معروف ورزشی، هنری و... باید یکدیگر را بخندانند و چالش اصلی این است که خود نباید به خنده بیفتند.

۵۸۲۵۹

کد خبر 1590604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =