واکنش احساسی سام درخشانی به درگذشت حمید لبخنده/ خیلی جسور بودی که به من تازه‌کار اعتماد کردی

سام درخشانی، با یادآوری بازی‌اش در سریال «با من بمان» خطاب به حمید لبخنده نوشت: «شما خیلی جسور بودی که نقش یک شیزوفرم، سرطانِ بیماری‌های روانی را به من، یک جوان کم‌تجربه و تازه‌کار سپردی.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سام درخشانی با انتشار عکسی از خود در سریال «با من بمان» در کنار زنده‌یاد حمید لبخنده، کارگردان این اثر از ضایعه درگذشت این هنرمند گفت. 

او در صفحه اینستاگرامش نوشت: «سال هفتادونه بود. بیست و چهار یا پنج سالم بود و عاشق و شیفته بازیگری. در ابتدای مسیر بودم و شما به من اعتماد کردی و نقش سختی را به من سپردی که هنوز بعد از بیست سال خیلی‌ها در ذهن‌شان هست و اغلب صحنه کبریت‌زدن عصبی و روانی من را یادآوری می‌کنند. شما خیلی جسور بودی که نقش یک شیزوفرم، سرطانِ بیماری‌های روانی را به من، یک جوان کم‌تجربه و تازه‌کار سپردی.
استاد عزیزم، امیدوارم روزی بتوانم رو سفیدت کنم. شما خیلی به من یاد دادی. خیلی بزرگ بودی و محترم. آرزو می‌کنم روزی بتوانم فرصتی را که شما در اختیار من قرار دادی به جوانان عاشق دیگری پیشکش کنم. معلم نازنینم، حمید لبخنده عزیزم، مرد دوست‌داشتنی، روحت شاد، یادت همیشه در قلب من باقی است.» 

کبریت‌زدن‌های عصبی سام درخشانی و جسارت حمید لبخنده

«با من بمان» یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی زنده‌یاد حمید لبخنده بود که از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۱ به سفارش شبکه ۳ سیما ساخته شد و در سال ۱۳۸۱ روی آنتن رفت. سام درخشانی در این سریال در نقش نادر ناصری، بیماری مبتلا به شیزوفرنی بازی می‌کرد. 

حمید لبخنده، کارگردان این سریال و سریال‌های به یادماندنی دیگری چون «در پناه تو» و «در قلب من» عصر روز گذشته، شنبه ۱۸ دی‌ماه در اثر عوارض ناشی از عمل جراحی و بستری شدن در بیمارستان درگذشت. 

بیشتر بخوانید: 

رامین پرچمی: حالا تنها یادگاری‌مان تکه‌های سانسورشده «در پناه تو» است

۵۸۲۵۹

کد خبر 1590788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =